Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Sporadyczne bóle brzucha nasilające się po jedzeniu


Gość Weronika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Weronika

Witam, mam od kilku dni bóle brzucha w środkowej części oraz czuje kłucie w prawej części brzucha na dole. byłam w szpitalu, zostały wykonane badania USG, morfologia, mocz. z USG wynika że mam wyrostek robaczkowy jednak oprócz gorączki która była jeden dzień (jakieś 3 dni temu) nie mam żadnych objawów. w szpitalu nie chcieli mnie zatrzymać ponieważ dobrze się czuję, a same bóle nie kwalifikują mnie do zabiegu wycięcia wyrostka. do bólu z prawej strony brzucha juz się przyzwyczaiłam ale martwi mnie ból w środkowej części brzucha np. podczas jedzenia, przychodzi on falami i po chwili ustępuje. gdy na ciskam to miejsce nic sie nie dzieje bóle podobne do zatrucia chwile trwają jak skurcz lecz naprawde bolesne. nie chce iść znowu do szpitala bo tylko każą mi siedzieć cały dzień na poczekalni i i tak nic konkretnego nie mówią. proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Trudno mi określić bez bezpośredniego badania co może być powodem tychże dolegliwości. Myślę, że warto byłoby w tej sprawie skonsultować się najlepiej z gastroenterologiem (być może konieczna okaże się kolonoskopia) jak też i z ginekologiem (może przyczyną jest patologia w zakresie narządu rodnego). Nie ma innej możliwości diagnostycznej jak tylko bezpośredni kontakt z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×