Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bezpłodność po wodniaku jądra


Gość Marek z Krakowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marek z Krakowa

Witam. 3 lata temu miałem zabieg usunięcia wodniaka jądra.wodniaka miałem na prawym jądrze.wodniak był wielkości połowy jądra.od 7 lat współżyje z jedną partnerką,a od 2 miesięcy staramy sie o dziecko.i nic.mam 25 lat a moja partnerka 37 lat.partnerka juz ma dziecko,jest po zabiegu usunięcia wyrostka robaczkowego w 2003 roku.prowadze zdrowy tryb życia.czy wodniak jądra wpłynął na moją płodność?Ile kosztują badania na płodność? Zgóry dziękuje. Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Wodniak jądra powstaje w skutek gromadzenia się płynu w osłonce jądra ponieważ zaburzona jest równowaga pomiędzy wydzielaniem a wchłanianiem płynu przez osłonkę pochwową. Duża zawartość tego płynu w mosznie utrudnia chodzenie oraz wpływa niekorzystnie na wytwarzanie plemników, może także spowodować zanik jądra. Ogólne badanie komputerowe nasienia to koszt około 160 zł., niekomputerowe 90 zł., posiew 55 zł., MAR test 40zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jak mialem 10 lat to mialem wodniaka i przed operacja pytalem sie lekarza czy bende mugl miec dzieci mam teraz 27 lat od 8 lat prubuje ze swoja partnerka miec dzieciaka i nic moja ppartnerka byla u lekarza i wszystko z nia ok czy moze byc przyczyna tego wodniaka . prosilbym o pomoc w tej dziedzinie dzieki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zmartwiona27

Mój mąż też miał wodniaka powózka nasiennego,ale jest już po operacji z kilka lat.Staramy się o dziecko,jednak nie wychodzi.Jesteśmy po ślubie 4 lata i nic.Robiłam badania i jest ok.On również,jednak ginekolog stwierdził że nadajemy się na inseminacje do Krakowa.Czy są szanse że będziemy mogli normalnie mieć dziecko?Czy jednak trzeba będzie jechać na zabieg.Proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek

Mialem wodniaka prawego jądra , ale został usunięty rok temu . Ale chciał bym sie dowiedzieć czemu jadro sie niezmieiszyło , bo przed oberacją było duze , a po operacji był też duży i bolało potem lekarz powiedział ze wszystko ok , ale jądro wcale sie niezmieiszyło cały czas jest takie same jak przed operacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×