Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość rafal

Uwypuklenie z prawej strony w dole brzucha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rafal
Od jakiegos czasu zauwazylem ze pojawia mi sie male uwypuklenie z prawej strony w dole brzucha, nie boli, raczej jaby cos mi tam przeszkadzalo, apetyt mam normalny, nie wymiotuje, jedyne co to mam biegunke na przemian z zaparciami, bylem 2 razy u lekarza, badal mnie dotykajac powlok brzusznych i powiedzial ze nic sie nie dzieje. a mi jednak nadal to przeszkadza, zwlaszcza gdy leze. czy moge prosic o jakas porade?wyrostek to chyba nie jest, bo nie boli mnie to, raczej jakby wzdete jelita? dodam ze jestem bardzo szczuply.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Jeśli badającym lekarzem nie był chirurg, to warto aby do takiego lekarza się udać. Bez badania trudno powiedzieć co to może być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rafal
rozumie, ale czy ma pan jakies sugestie??chyba jezeli lekarz bada, nawet jesli to nie jest chirurg, powinien stwierdzic jesli cos byloby nie w porzadku??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Możliwe, że jest to niewielka przepuklina. Czasem lekarz ogólny może taką przepuklinę przeoczyć z uwagi na małe doświadczenie w przeprowadzaniu badań brzucha. Jeśli nie trzeba zastosować ewentualnie dodatkowe badania obrazowe. O tym jednak musi zadecydować lekarz prowadzący.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rafal
rozumie, dziekuje, a czy objawy ktore opisalem wyzej moga swiadczyc o np syndromie jelita wrazliwego, czy cos takiego??lub wyrostek???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rafal
zrobilem badania krwi, sa w normie, w moczu niewielka ilosc krwinek czerwonych, lekarz po raz 3 badal mnie przez dotyk (teraz inny lekarz niz poprzednio) i powiedzial ze nie ma powodow do obaw, mnie jednak nadal martwi to uwypuklenie ktore czasami pojawia mi sie z prawej strony. prosilbym o pana komentarz, co to moze byc, chyba nie wyrostek??dodam ze nie boli mnie to tylko raczej przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rafal
bardzo prosze o jakas odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pacjent 111
Miałam przepukline i żyłam z nią 4 lata i nigdy mnie nie bolała miałam tylko uwypuklenie nawet gdy uprawiałam sport nigdy mnie nie bolała miesiąc temu miała oeracje na przepukline...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dd
Witam ja mam to samo nic mnie nie boli ale jak leze to mam jakies dziwne uwypuklenie to tylko mi przeszkadza..znajduje sie to w dole prewej strony brzuchaw samym boku takie dluzsze uwypukleniejakby zwiniety rulonik...Czy ktos ma cos podobnego i moze wie co to jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iza
ja mam i też mnie boli ......raczej przeszkadza też po prawej stronie...... martwię się tym bo boję się że to może być nowotwór Poza tym jestem młoda ...(16lat)...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Renata
tez mam takie cos i nie wiem co to jest. Boje sie troche. Mam nie cale 18 lat. Wczesniej kilka razy tez odczuwalam takie cos potem to niby ustepowalo. Wczoraj znow zaczelam to czuc. Kiedy troche naciskam w tym miejscu to czuje tak jakby lekki bol czy cos. Nie wiem co mam zrobic. Moze udac sie na badanie USG?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosia
Ja mam takie same objawy jak Renata czasami jeszcze odczuwam delikatne kłucie w tym miejscu. Co to może być ? Mam 16 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aneta
Ja też mam coś takiego ,byłam wzoraj na pogotowiu i powiedział że brzuch nie kwalifikuje się do operacji byłam z tym u lekarza rodzinnego i dał mi skierowanie do chirurga dziecięcego ponieważ mój lekarz podejrzewa wyrostek i ostry ból.Niewiem co mam robić ciągle boli nie moge spać nawet mi mama już mówiczy nie iść na USG bo nawet tego badania mi nie zrobili mam 14 lat a podejrzenie wyrostka już od 2 lat pomóżcie bo już niewiem co robić! ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gosia
Hej ja mam 22 lata i tez odczuwam to co wy bylam u chirurga i stwierdzil ze to przepuklina mam takie same obiawy bol z prawej strony brzucha i najczesciej wychodzi jak leze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość canada goose jackets
canada goose zipper clause nlrb canada goose jackets http://winter.jacket-mall.co.uk/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maria
czuje sie dobrze ale od paru dni boli mnie w prawym boku i mam jakby zgrubienie gdy dotkne reka to czuje bol gdy schylam sie to tez boli co to moze byc mam63 lata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stenia
mam po prawej stronie kolo wzgorka lonowego wybrzuszenie ktorego wczesniej nie mialam czy to moga byc miesniaki czuje sie normalnie czasami mnie to kuje czytam rozne przypadki na forum co to moze byc widoczne w tym miejscu prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stenia
Jeszcze raz sie tu zjawiam mam zgrubienie w prawym podbrzuszu raczej nie boli lekarz rodzinny podejrzewal przepukl pachwinowa usg nic nie wykazalo no ale co to moze byc moze ktos mial tak to prosze napisac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.