Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek, ropna krosta na penisie


Gość kaspi

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś 3 dni temu pojawiła mi się ropna krosta na penisie. Była bolesna ale po rozgrzaniu w kąpieli jakoś ja wycisnąłem. Przez jakieś 2 dni to przygasło ale teraz ten guzek się powiększył do jakiegoś 1cm w średnicy. Jest twardy i bardzo bolesny. Co to możne być? Dodam jeszcze że mam 16 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość veyro100

Mam 15 lat i też zmagam się z tym problemem. Krosta jest w okolicy napletka. Próbowałem ją przekuwać i wycisnąć lecz powiększyła się jeszcze bardziej. Błagam pomocy bo wygląda to makabrycznie gdy penis jest w spokoju. Jest to dla mnie bardzo wstydliwie... I JAK JA SIĘ POKAŻĘ Z TAKIM CZYMŚ DZIEWCZYNIE ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krystian

Ja terz borykam się z takim problemem 4dni temu na czubku penisa wyskoczyła mi dziwna krosta nie wiem co to jest. Mam prozbe jak moge się jej pozbyć.To jest dziwne bo jak kolega mam 15.Niewiem co mam robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem, dziś pierwszy dzień, wstydzę się rodziców zapytać bo moja mama studiowała anatomie ludzkiego ciała, choroby i inne, tez mam 15 lat ale to jest bolesne, próbowałem wycisnąć ale jest za duże i piekielnie boli, normalnie masakra, poczekam te 4 dni ale nie wiem czy to przypadkiem bardziej nie urośnie, pomocy!!! Powiedzcie, od czego to się bierze? Bo nie mam pojęcia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mialem podobny niewiem czy problem byla mala i biala po dotknieciu pekla i praktycznie jej nieczuje ale niewiem czy to normalne ze krosta z wyglada jak na czole jest na dolnej czesci penisa czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ratujcie ...

Mam taki sam problem co reszta . Ropna krosta na penisie . Mam 17 lat, już mialem taką kroste i goiła mi sie z miesiąc ... Nie mam tyle czasu bo jak sie z czyś takim pokarze dziewczynie ?! POMOCY bb2c@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobna kroste co kolega wyzej tylko na penisie w dolnej czesci tylko byla ona mniejsza i probowalem ja wycisnac przez co wydaje mi sie ze sie powiekszyla i zrobila sie czerwona ma srednice ok 3-5mm i jest twarda pod skora i boli kiedy ja dotykam. kiedy nie *mecze* jej to nie wyglada to strasznie ale jak by nie patrzec jest to spory dyskomfort. jezeli ktos potrafi udzielic jakies sensownej odpowiedzi to bylbym bardzo wdzieczny., poniewaz szukam po roznych zrodlach co to moze byc i jak temu zaradzic ale jezeli mi sie nie uda to chyba pojde do lekarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no miesiac temu tez mi wyskoczyla taka krostka nic sb z tego nie robilem myslalem ze zniknie ale zamiast zniknąc powiekszyla sie teraz ma śr jakies 1/1 cm niewiem co na to poradzic pomocy !! moze ktos potrafi pomuc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety mam ten sam problem, dziś rano mi wyskoczyła(dusiłem ją, i chyba się ropa wylała)lecz się teraz powiększyła z 3 razy. Jest to duży dyskomfort, wieczorem też ja dusilem, ale bez skutku, gdyż zabardzo boli. Napewno po przeczytaniu tego forum już nie będe, poczekam kilka dni, jeżeli się nie zmieni to bedzie dużżży problem. A może mi ktoś powiedzieć od czego to? albo jak to szybko i skutecznie wyleczyć? Myjąc się czułem lekkie pieczenie. PS!: oczywiście po duszeniu posmarowałem to tonickiem bezalkoholowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ten sam problem mam 16 lat tylko że u mnie sprawa wygląda tak że tta *Krosta* pojawia się w innych miejscach najpierw miałem tuż przy napletku taką około 6-8mm wycisnąłem pomogło na noc rano się obudziłem i była już o rozmiarach 1.3-1.5cm więc postanowiłem to naciąć skalpelem co prawda bul niesamowity ale ulga ... po miesiącu wyskoczyła kolejna. tym razem na mosznie. ponowiłem akcje ze skalpelem . Znowu ulga lecz po kolejnych 2 miesiącach spokoju pojawiła się centralnie na na spodu prącia (od strony nasieniowodów) tym razem od razu była o wymiarach 1.3cm szer na 2 cm dł. i to samo lecz tym razem poleciała tylko krew i ani śladu ropy.. o co morze chodzić ? może to jakaś choroba weneryczna ? gdyż zaczęło się od kąd pierwszy raz doznałem dziwnie mocnego podniecenia z samego całowania się z dziewczyną po czym strasznei bolały mnie jądra a dzień po stosunku z nią nagle mój napletek skleił się tak jakby i podczas erekcji strasznie bolało (skóra się rozrywała) a także podczas oddawania moczu... to wszystko zaczęło się od tamtej sytuacji ... aha *w trakcie tej krosty* mój mocz zaczął mieć strasznie intensywny zapach i kolor podobnie jak sperma która zgęstniała i stała się bardziej przeźroczysta Proszę o pomoc ! Czy może to oznaczać że tracę płodność ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paweł lat  30

powiem tak ja mam czerwoną chroste na penisie ropną i do tego czasem wychodzą mi małe chrostki i powiem ze lecze juz to ze 2 lata i byłem u rużnych lekarzy dermatolog aż u 2 u urilogów aż 3 i nic niedaje a dermatolodzy nic nie mogą nato poradzić a urolog powiedział ze jest ok ale to juz sostanie i nadal mam te dolegliwosci i niegadajcie ze lekarze są tacy wspaniali brałem sterty antybiotyków masci rórznych i co nadal kicha i co powiecie na to teraz co mam dalej zrobić jak nikt nicniewie co mi dolega a i jeszcze mam dziure po ostatnim razie jak mi pękło i nie zagoiło sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×