Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Skutki zerwania wędzidełka przy ściąganiu napletka


Gość Bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy uprawiałem petting z dziewczyna naderwałem lub zerwałem Wędzidełko. Nie wiem dokładnie co się stało bo niteczka łączy żołędzia z napletkiem a jeszcze jest niteczka zerwana. Przeczytałem te forum że trzeba poczekać niech się zagoi i w ogóle. To miałem jakąś przerwę. Po jakimś czasie znów uprawiałem Petting i za mocno w dół napletek został pociągnięty. Zaczęło lecieć dużo krwi tyle ile przy zerwaniu ale już nie czułem takiego bołu jak wtedy. Zasycha to po 2-3 dniach. Pod zakończeniem wędzidełka na penisie jest takie połączenie które się rozrywa. Co zrobić żeby mocniej się trzymało lub była mniejsza szansa na zerwanie lub podrażnienie tego połączenia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki stan może np. wskazywać na zbyt krótkie wędzidełko napletka, które nadrywa się i krwawi w czasie ściągania gwałtownego napletka. Radzę w tej sprawie udać się bezpośrednio do urologa, gdyż taki stan może wymagać leczenia zabiegowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam problemów ze ściąganiem czy czymś innym raz tydzien temu zbyt gwałtownie ściągnołem skurke jak sie kochałem z laskom i zaczeło lecieć duzo krwi no i 4 dni później pubowaliśmy jeszcze raz no i z początku nic po chwili zaczeło lecieć troszke krwi tylko nie bolało mnie już zauważyłem zerwaną jedną nitke czy to sie zastygnie zagoi? ? cz bede musiał mieć zabieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochalam sie z moim chlopakiem i chyba pekla mu żyłka na penisie, zaczela leciec krew. Stalo to sie w sierpniu, on nie chcial isc do lekarza, wizyte mamy teraz w piatek. A stalo sie to w sierpniu. Czy moga byc jakies problemy. Pomozcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×