Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból kręgosłupa promieniujący przez żebra do pępka


Gość Teresa

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny panie Doktorze, moje choroby to: cukrzyca typu II, nadciśnienie, choroba wieńcowa serca. Jestem po operacji piersi oszczędzającej z powodu raka złośliwego. Do tej pory minęło 2 i pół roku od operacji. Ostatnio zaczęłam odczuwać bardzo duży ból począwszy od kręgosłupa poprzez żebra lewe i lewą połowę brzucha aż do pępka. Proszę o poradę co się dzieje, bo boję się o trzustkę. Biorę DiaprelMR dwie tabletki raz dziennie oraz Gensulin N raz dziennie. Uprzejmie proszę o szybką poradę. Teresa z woj. podkarpackiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez bezpośredniego badania trudno mi ocenić co może się dziać. Trzeba w tej sprawie udać się do lekarza. Być może ból pochodzi od kręgosłupa (RTG odcinka piersiowego kręgosłupa) lub należy ocenić narządy jamy brzusznej (USG i być może też kolonoskopia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Doktorze, bardzo dziękuje za informacje, ale chciałam pana doktora powiadomić, że miałam operacje i usuniętą macice i lewe przydatki z powodu mięśniaków 2001r. mam też usunięty woreczek żółciowy. Panie doktorze obawiam się bardzo, że ten ból pochodzi z mojej cukrzycy, ale również podejrzewam tak jak Pan doktor, że to może być od kręgosłupa, ponieważ mój kręgosłup jest zwyrodniały na całej długości. Dziękuje Panie doktorze i proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×