Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zrośnięty napletek z żołędziem


Gość anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od dzieciństwa mam zrośniete po czesci napletek z zołędziem. (od dolnej strony jakies ściegno chyba)nigdy nic z tym nie robiłem bo wstydziłem sie tego,mam 22 lata i postanowiłem cos z tym zrobic tylko nie wiem od czego zaczac.przeszkadza mi to podczas stosunku ponieważ przy obciągnieciu penisa skórka natychmiast wraca bo jest złączona z żołędziem i podczas stosunko boli do do końca nie moge go obciągnąć.a o prezewatywach nie ma nawet mowy poniewaz kondon odrazu sie zsuwa.co moge z tym zrobic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz z tym problemem udać się do urologa. To prawdopodobnie zbyt krótkie wędzidełko napletka powoduje takie objawy. Jedynym skutecznym sposobem leczenia tej przypadłości jest zabieg plastyki wędzidełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewielki kawałek mojego napletka (ok. 0,3 cm) jest (chyba) zrośnięty z żołędzią. reszta napletka zsuwałaby się do końca gdyby nie ten kawałek skóry, który wydaje się być zrośnięty z żołędzią. zauważyłem to dopiero dzisiaj, bo podczas kąpieli rozciągałem napletek i prawie udało mi się zlikwidować stulejkę. co to może być i proszę najlepiej o jakiś domowy sposób zwalczenia tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damianie mam tak samo. Kiedyś miałem operację i jestem po części obrzezany..jednak to nie zmienia faktu że po lewej stronie wiązadełka mam przyklejony napletek..przez co cały się nie ściąga z tej strony członka..czy jest jakaś maść lub coś co pomoże to odkleić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja też mam zrośnięty od dołu do samego czubka i też całkiem nie mogę sciągnąć napletka żołędzia odkrywam calego ale boli bo od spodu go trzyma co z tym można zrobić proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ten sam problem napletek jest zrośnięty dookoła żołędzia przy samym końcu od dołu co mam robić próbowałem zdjąć napletek i kawałek zszedł ale odsłoną się żołądź tylko był zaczerwieniony mam próbować dalej zciągać czy pójść do lekarza proszę o szybką odpowiedź z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam taki problem od dolu zoledzia jest cienka skurka ktora jest zrosnieta z napletkiem sciagam cala skore z zoledzia ale ta cienka *nitka* skory wykrzywia zaladzi w lewa strone jak probuje sciagnac do konca skore co z tym zrobic pomoze ktos ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość poszkodowany

Halo mam 16lat i skura z penisa mi wogule nie schodzi od urodzenia czy jest jakis sposub by ta skura zeszła yy prubowałem naciagac pod woda miesiac ale bez skutkow czy konieczna jest operacja proszeo szybka i konkretna odpowiec z gury dziekuje !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×