Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w okolicach żołądka przy oddychaniu


Gość Anka

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa tygodnie temu zaczęłam biegać. Nie był to zbyt wielki wysiłek, ale rozbolał mnie brzuch w okolicach żołądka. W pierwszej chwili myślałam, że to kolka. Kilka dni później, kiedy biegałam, brzuch znowu mnie rozbolał - to był krótki, ostry ból, który nasilał się przy próbie złapania głębszego oddechu. Przerwałam biegi, ale od kilku dni ból powraca. Nie jest zbyt mocny, ale nasila się, kiedy próbuję złapać oddech nawet, kiedy leżę w łóżku, albo siedzę na krześle. Nigdzie nie promieniuje, boli mnie w okolicach żołądka, po lewej stronie. Wcześniej miałam typowe gastrologiczne problemy: mdłości, zawroty głowy, bóle brzucha itp., ale od kilku tygodni wszystko było w porządku. Choruję na bąblowicę wątroby. Czy to może być coś poważniejszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem w jakim jestes wieku wiec nie da sie nic wykluczyc, a poniewaz podalas zbyt malo szczegółów ciezko to okreslić, podobne objawy wystepuja u osób chorych na serce. najlepiej jesli sie udasz do lekarza pierwszego kontaktu ktory powinien ci zlecic ekg serca, oraz np.wykluczyc tarczycę (konieczne bedzie badanie z krwi ew. + jony.) lepiej zrobic to jak najwczesniej zaoszczedzi ci nerwów z których to równiez moze wynikać. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chcialabym sie dowiedziec co mi jest powaznego mam 21lat jak sie zdenerwuje to mnie boli serce ale czasem mnie pokuje serce jak jestem spokojna ale od kilku dni boli mnie zoladek jak oddycham pale papierosy 2 na dzien a u lekarza nie bylam prosze o odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×