Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból dolnej części pleców, ucisk pęcherza i pieczenie w okolicy pochwy


Gość magda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. Moj pierwszy problem jaki sie pojawil bylo pieczenie w okolicy pochwy i czeste oddawanie nie duzej ilosci moczu poniewaz bardzo to uciskalo na pecherz, gdzie towarzyszylo przy tym pieczenie...A nastepnie po 2 dniach pojawil sie bol po prawej dolnej tylnej czesci plecow.. jest to takie jakby uciskanie, jakby jakis zakwas, nie wiem czy to cos powaznego czy tylko tymczasowe, prosze o odpowiedz.. jestem teraz w anglii i przedd wybraniem sie do polskiego lekarza do ktorego musze duzo dojechac chcialabym sie najpierw poradzic tutaj..bo jesli jestem przewrazliwiona to moze nie ma sensu jechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie objawy wskazują na stan zapalny układu moczowego być może z zajęciem już nerki. Trzeba w tej sprawie pilnie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem. Zapewne konieczne okaże się badanie ogólne moczu, może z posiewem i być może USG jamy brzusznej. O tym zadecyduje lekarz po bezpośrednim badaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krystian

witam: mam podobny problem ucisk plecow w dolnej czesci plecow, pieczenie podczas doddawania moczu b.bol. bol glowy miesni oslabienie bol lewej dolnej czesci brzucha.. lekarze sami nie wiedza co mi jest.. Mialem robiona morfologie usg mocz kal wszystko ok.. doszly mi zawroty glowy omdlenia za jakis czas mam rezonans dolnego odcinka kregoslupa moze to cos wyjasni. jakies pomysly??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×