Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jajnika podczas orgazmu


Gość Sabin 43 lata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sabin 43 lata

Przejrzałam forum, ale nie znalazłam nic n/t, który mnie dotyczy.Mianowicie tuz przed osiągnięciem orgazmu najpierw odczuwam ból lewego jajnika, potem dopiero przychodzi rozkosz, niestety jest ona poprzedzona tym chwilowym bólem i w efekcie ostatnio stronię od współżycia. Wiem,ze muszę udać sie do lekarza, ale zanim to nastapi, moze ktoś miał podobną sytuacje i odpowie na mój problem.Nadmienie,że do tej pory nie miałm żadnych problemów aniz jajnikami, ani ze wpółżyciem. Proszę o poradę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze taki msz urok ja mam podobniie bylm u lekarza 3 miesiace temu mialam lekki stan zapalny, miesiac temu podczs O mam klucie jajnika, czsami sam tez kluje mrtwie sie le mnie od dzieck tk boli i nic nikt nie wykryl, moze to hormony, mowia ze po porodzie takie rzeczy znikaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylam z ta samą dolegliwosviavprzedwczoraj u ginekologa. Zrobil usg i powiedzial ze przydatki lekko skrocone i ze jest lekki stan zapalny  w obrebie przydatkow po tej bolacej stronie, ze to kwestia przeziebieniowa ze daje sie to calkowicie wylevzyc o ile wrzmie sie szybko antybiotyk  w przeciagu 10 dni dwoch tyg. Im dluzej sie z tym stanem zapaknych chodzi tym trudniej pozbyc sie tych dolegliwosci bo z czasrm robia sie tam zwłuknienia a na zwluknienia zaden antybiotyk nie pomoze. Mowil ze kiedys byl zabieg na ta dolegliwosc(moj lekarz ma swoje lata) jakies lampy ale nazwy nie pamietam ze to tani zabieg 3pln kosztujacy i ze nikt go nie robi bo nikomu się on nie oplacał... Ja dodam ze karmie piersia 9 mies dziecko i dostalam amotaks poniewaz nic innego nie wchofzi w gre gdyz przedostalo by sie do mleka. Lecz lekarz mowol mi zevjest lek ktory ztobilby od tazu robote, lecz nie zapamietalam nazwy tego leku. Dr.Wurm przyjmuje w luxmedzie we Wrocławiu   ul swobona 1nfz  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×