Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Alina

Ból podczas wypróżniania i oddawania moczu po laparoskopii wyrostka robaczkowego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Alina
Witam ! Trzy miesiące temu miałam wycinany wyrostek robaczkowy sposobem laparoskopowy lecz ciągle dokucza mi ból podczas oddawania stolca i moczu. Chciałabym się dowiedzieć czy po prostu miejsce w którym miałam wyrostek jest jeszcze podrażnione i czy nie jest to coś niepokojącego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To raczej jakaś sprawa niezależna od wykonanego zabiegu. Trzeba z tym porblemem udać się do lekarza bezpośrednio. Ból może być związany ze sprawami niezależnymi czyli patologią w zakresie odbytu oraz dróg moczowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość margo
Jestem bardzo ciekawa, jak u Pani się ta sprawa wyjaśniła. Jestem 3 tygodnie po laparoskopii i ciągle mam problemy z sikaniem (ból nasila się pod koniec sikania). Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość asia
Odświeżamy temat. Miałam normalnie operowany wyrostek niestety tydzień temu i pod koniec siusiania bardzo boli mnie podbrzusze. Co to oznacza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Endometrioza
Ja jestem 3 dzień po laparoskopii. Boli mnie przy oddawaniu moczu rano i bardzo trudno mi to zrobić. Udaje się dopiero po kilku minutach i to ,,partiami**.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi