Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Seks analny a choroby odbytu


Gość TAaF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem mężczyzną, mam 22 lata i jestem osobą homoseksualną. Jak wiadomo osoby mającą podobnie do mnie orientacje uprawiają seks polegający na wprowadzeniu penisa do odbytu. Mam pytanie jak np: chirurg patrzy na taką formę seksu. Chcę po prostu wiedzieć czego mogę się w przyszłości spodziewać. Słyszałem wiele opini na temat seksu analnego. Że powoduje raka odbytu, hemoroidy czy nietrzymanie kału.Nie ukrywam że lubię taką formę seksu i robię to dość często ale wiadomo odbyt służy głównie do wypróżniania dlatego coraz bardziej obawiam się o przyszłe funkcjonowanie tej części ciała. Proszę o odp. Proszę także osoby nietolerancyjne o powstrzymanie się od złośliwych komentarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seks analny nie stanowi żadnego zagrożenia dla zdrowia jeśli oczywiście odbywa się w ramach rozsądku (nie za często i nie za duży penis penetruje odbyt, nie gwałtownie). Przeciwwskazaniem od odbywania stosunków seksualnych mogą być schorzenia odbytu czyli nietrzymanie stolca, hemoroidy, szczelina odbytu, polipy odbytu. Gwałtowny seks analny z silnie rozpierający odbyt może wywołać uszkodzenie zwieraczy co doprowadza do nietrzymania stolca. patrz też ciekawy artykuł dotyczący kobiet, ale warto przeczytać: http://ginekologradzi.blog.onet.pl/1,AR3_2006-06_2006-06-01_2006-06-30,index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Danusia

od niedawna nurtuje mnie sprawa dotyczaca tego rodzaju seksu. w okresie gdy nie uprawialam tego seksu, bylo to parenascie lat temu, mialam szczeline odbytu. minely lata i odkrylam ten rodzaj seksu i wszystko bylo okej zapomnialam ze mialam kiedys szczeline. jakis rok nieuprawiam seksu analnego ale dlatego ze tak jakos wyszlo, a caly czas jestem z tym samym partnerem. i teraz nagle cos zaczeglo sie dziac, krew z odbytu itp jestem w trakcie leczenia i czekam na wizyte u proktologa. czemu to sie dzieje w okresach nie uprawniania seksu analnego? z jakim lekarzem porozmawiac o tym bez skrepowania? dzieki za wyrozumiala rade. i jak kolega prosze o nieuszczypliwe komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem z bólem podczas seksu analnego rozwiązał sie kiedy kupiłam żel Fisting ze sklepu-intymnego.pl http://www.sklep-intymny.pl/product-pol-1574-Fisting-zel-analny-rozluznia-miesnie-odbytu.html Gdy go używam odczuwam jeszcze większą przyjemność, fajnie rozluźnia mięśnie prze co mogę to robić zdecydowanie dłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil bi

witam jestem chłopakiem bi uprawiam seks analny z moim facetem wchodzi we mnie kilka krotnie w ciągu dnia tak od roku i wszystko zemnom jak narazie dobrze trzymam kał nawet sperme bo za każdym razem leje mi do środka i to bardzo obficie tak ze niema się czego bać mój partner pakuje we mnie swojego 20 cm penisa całego początki troche bolało ale teraz to sama przyjemność szczegulnie gdy leje mi do środka jest cudownie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anton Pacyfik Dudycz

Wsadźcie sobie chłopy qtasa do śmierdzącej gnojówki, a efekt będzie podobny jak z odbytem w sexie analnym. Ciekawe jak wielu praganie, żeby jego kutafon capiał gnojem? Można robić lewatywy, ale natura stworzyła doopę do sraaania anie do ruchachachania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem w trakcie leczenia szczeliny odbytu. W sumie, praktycznie jestem już po, bo wszystko ładnie tam wygląda, więc zdecydowałam się na seks analny ze swoim chłopakiem. Myślę, że po zakończeniu leczenia nie będzie przeciwskazań - chociaż lepiej skonsultować to z lekarzem, ja przynajmniej tak zrobię. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam uprawiam że swoim chłopakiem sex analny oboje to lubimy bo są większe doznania... Niestety lekarz wykrył u mnie polipa w odbycie czekam na zabieg... Polip nie duży pół cm. Ale trzeba wyciąć , zastanawia mnie czy po wyleczeniu będę mogła wrócić do tego typu sexu oczywiście skonsultuje to z lekarzem ale myślę że jak wszystko ładnie się pogoi to nie będzie przeciwskazan . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×