Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Suchy żolądź penisa podczas wzwodu


Gość Anonim...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonim...

No dobra w końcu postanowiłem się zapytać, gdyż raczej złudne było to, że to co mi dolega jest po prostu przez dorastanie, ale otóż to mam 16 lat.. i nie ukrywam lubię się dużo masturbować, lecz doskwiera mi taki problem, bez erekcji kiedy Penis jest w stanie spoczynku mogę spokojnie naciągnąc skórę aż po żołądź prącia i jeszcze dalej.. i otóż to żołądz prącia jest nawilgnięty w stanie spoczynku, lecz kiedy poczuję podniecenie i przejdę do stanu Erekcji, żołądź prącia jest suchy i uniemożliwia mi to swobodne naciągnięcie napletka za żołądź prącia.. i tu pojawia się pytanie, bo.. czasami z trudem uda mi się naciągnąć napletek za żołądź i tylko za żoładź o dalszej podróży w dół nie ma co myśleć.. po prostu nie jestem w stanie (czasami napletek zaciska się w połowie) gdybym myślał o stosunku z kobietą pewnie nie było by to przyjemne, ale otóż to.. gdy w stanie erekcji próbuje.. nie wiem jak się wyrazić.. *cofnąć* napletek z powrotem przykleja się on w połowie (tam gdzie się czasami zaciska) i konieczne jest nawilżenie wodą całego prącia bym swobodnie mógł przykryć z powrotem penisa (W stanie erekcji) Żołądź prącia jest całkowicie suchy raz.. podczas masturbacji z odkrytym żołędziem prącia na skórze (w miejscu, gdzie się prawdopodobnie napletek przykleja) Pojawiła się krew. Już sam nie wiem czy to jest pół stulejka czy po prostu to przez suchego penisa, jeśli to jest wina zbyt ciasnego napletka czy jest jakiś sposób na rozciągniecie go bez wizyty u urologa..... Napisałem me pytanie dość chaotycznie, ale pokładam wiarę, że wy eksperci będziecie wiedzieć o co mi chodzi.. z góry dziękuję za odpowiedz.. A Ps.. Nie wiem czy to może mieć wpływ, ale mój penis osiaga długośc podczas erekcji nawet do ok 18,5cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szafran_wawa

Nie wygląda mi to na stulejkę jeśli wszystko jest OK kiedy nawilżasz penisa, proponuję treningi w ciepłej wodzie, oraz przy użyciu olejku jeśli po 2-3 tygodniach to nie pomoże proponuję spytać w aptece o Kuterid to maść rozciągająca skórę niestety dostępna na receptę, dlatego możesz się po nią udać do lekarza :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem podobny problem z napletkiem. Jeśli chodzi o swobodne ściąganie go to są specjalne ćwiczenia dzięki, którym można to ułatwić. Jak byś miał pytania odnośnie tych ćwiczeń to pisz na maila : johnny15025@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×