Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Seks po plastyce wędzidełka


Gość maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam właśnie wczoraj miałem plastyke wędzidełka i troche mnie szczypie , dostałem jakiś antybiotyk w spray i mam to używać 2 x dziennie. Przy oddawaniu moczu .mam lekko naciagać skórke ,tylko że pokażdym załatwianiu sie zaczyna mnie szczypać. Mój napletek stał sie fioletowy ,ale urolog powiedział ze się to wchłonie, Mam takie pytanie za jaki mniej wiecej okres będe mógł współżyć ,zeby znowu sie nie naderwało ??? a drugie to takie ile te szwy będą sie rozpuszcząc , i jak ja mam sie myć skoro po kontakcie z woda to one sie rozpuszczają Pozdrawiam Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szafran_wawa

To że Cie szczypie napletek podczas czynności fizjologicznej to normalne. Mocz jest słony, wiadomo iż sól w kontakcie z raną będzie piec/szczypać. Będziesz mógł współżyć jak wszystko się zagoi, każdy ma inny okres regeneracji, jednak jestem pewien że sam będziesz wiedział kiedy już można. Szwy powinny się rozpuszczać około 2 tygodni, wiadomo iż jest wiele czynników wpływających na ich rozpuszczanie jak na przykład częste kąpiele, nie nie wycieranie członka do sucha. Możesz być spokojny te szwy się nie rozpuszczają odrazu *) Generelnie one się praktycznie nie rozpuszczają ( rozpuszczalne są tylko w pewnych miejscach więc to rozpuszczenie będzie na takiej zasadzie że po pewnym czasie będą Ci odpadać takie plastikowe nitki *) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że w niektórych miejscach tak jakby troszke mniejsze te szwy były i jak naciągne do mycia czy załatwiania sie to zaczyna leciutko niewielkie ślady krwi się pojawiać. czy to za bardzo ciagne ,lecz wydaje mi się że nie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 miesiące temu naderwałem podczas stosunku wędzidełko. Było mnostwo krwi. Za dwa dni mialem zabieg plastyki. Wszystko było bardzo dobrze. Mam obawy przed stosunkiem. Boje sie że bez tego wedzidełka będe mniej odczówał wszystko i nie bede miał pełnej erekcji chociaż podobno jest lepiej. Przy masturbacji nie czuje jakiejs róznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×