Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zmiany zwyrodnieniowe w spojeniu łonowym i zapalenie kości łonowej


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Jestem 10 miesiecy po porodzie. Od 8 miesiąca ciazy podczas pochylenia tułowia i podnoszenia nogi do gory bola mnie okolice pachwiny i podbrzusza, spojenia lonowego. Boli mnie także podczas przewracania sie z boku na bok. Byłam u ortopedy, zleci rtg miednicy. Na zdjęciu widać ze kości spojenia lonowego sa niesymetryczne, lewa jest wyżej od drugiej i właśnie lewa strona mnie boli. Wykorzystałam zabiegi pole magnetyczne, ultradźwięki które przepisał lekarz niestety nie pomogły. Boli mnie tez po dłuższych spacerach. Nie wiem gdzie sie zgłosić, każdy to olewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny trzeba zrobić RTG i iść do ortopedy. Ja polecam Otwock dr Caban specjalista od miednicy i najwspanialszy dr Stanisław Tak przecudowny człowiek też Otwock. Tam Wam pomogą na pewno. Mi pomogli a traciłam nadzieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny. Odświeże temat spojenia ponieważ ta dolegliwość dopadła i mnie. Dzięki forum trafiłam do dr Cabana. Mam stwierdzone zwyrodnienie spojenia łonowego. W przypadku nasilenia bólu mam mieć operację której się boję. Czy któraś miała już operację i może mi powiedzieć jak to wygląda.? Teraz ból jest straszny i rehabilitacja nie pomoga. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2019 o 19:15, Gość Klaudia napisał:

Witam dziewczyny. Odświeże temat spojenia ponieważ ta dolegliwość dopadła i mnie. Dzięki forum trafiłam do dr Cabana. Mam stwierdzone zwyrodnienie spojenia łonowego. W przypadku nasilenia bólu mam mieć operację której się boję. Czy któraś miała już operację i może mi powiedzieć jak to wygląda.? Teraz ból jest straszny i rehabilitacja nie pomoga. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam. 

Witaj , Twój wpis z 2019 roku. Może tu wejdziesz... Czy miałaś operacje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2021 o 19:50, Margoo napisał:

Witaj , Twój wpis z 2019 roku. Może tu wejdziesz... Czy miałaś operacje ?

Witam, 

nie miałam operacji przez długi okres udało mi się zniwelować ból do minimum. Rehabilitacja uroginekologiczna raz w tygodniu i zabiegi  z pola magnetycznego przez co najmniej dwa tygodnie pomogły. Lecz od dwóch miesięcy ból powrócił niestety. Czeka mnie powtórny rezonans jeśli zmiany się nasiliły wskazana operacja. Polecam doktora Doroszewskiego z Warszawy lub doktora Cabana i Zawadzkiego. Cała trójka pracuje w Otwocku w szpitalu im. Grucy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×