Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zanik jądra u 5-latka


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Mój 5 letni synek jest dwa lata po usunieciu wodniaka jądra,które następnie zanikło.Czekaja go dwa zabiegi tj jeden na wyciecie zanikłego jadra i następny po czasie na zabezpieczenie drugiego przed skrętem.Czy konieczne są dwa zabiegi czy wystarczy za jednym razem wykonac obydwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie nie odpowiem, ale doradzić mogę konsultację u wspanialych urologów dziecięcych, pracujących w Centrum Zdrowia Dziecka- dra Mieczyslawa Śmigielskiego lub dra Jerzego Czyża. Są to wybitni specjaliści w Polsce. Konsultację u ktoregoś z nich możesz traktować za najbardziej wiarygodną. Przyjmują prywatnie w http://centrumbios.pl/urologia_dziecieca/. Wizyty prywatne, ale przynajmniej latwiej się dostać niż do CZD - zabiegi refundowane. Polecam również wspaniale forum rodziców dzieci z problemami urologicznymi http://uronef.pl/forum/index.php?redir=1. Naprawdę kopalnia wiedzy i wsparcia. Możesz również zadać to pytanie bezpośrednio wymienionym lekarzom poprzez email lub telefonicznie / mają swoje strony internetowe - tam znajdziesz namiary/. Dodać mogę tylko, że pomogli wielu dzieciom z calej Polski i to w przypadkach w jakich inni lekarze nie byli w stanie pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję Kasiu, że nawiązalaś kontakt z wymienionymi specjalistami i uzyskalaś odpowiedzi na swoje wątpliwości. Na pewno warto skorzystać z niezależnej konsultacji, bo wiem, że nie zawsze jedna diagnoza jest tą najwlaściwszą. Poza tym lepiej zrobić coś raz i dobrze niż póżniej poprawiać to zostalo *spartaczone*. Choć Ci lekarze nawet na swoim koncie mają udane *poprawki* po poprzednikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×