Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Torbiel poniżej kości ogonowej


Gość bijak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem przecinaną torbiel pod narkozą, dostałem glupiego jasia. założone sączki, co dziennie zmiana opatrunku, 3 dni w szpitalu. po 2 tygodniach miałem to wszytko wygojone, ale dostałem skierowanie na operacje, kolejne 4 dni w szpitalu, ogólnie szwy miałem 15 dni, a teraz nic mnie nie boli, normalnie moge funkcjonowac, tylko zmieniam opatrunki co dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zaawansowana:P

Witam. Choruje juz na to ladnych pare lat. Czasem mam spokoj pare tygodni, a potem znow sie odnawia.Boli jak nie wiem co. Kiedy dojrzewa to nie da sie usiasc, spac, nic. Po czyszczeniu prawie zemdlalam... Czyszczenie bylo co kilka dni. Po ostatnim lekarz powiedzial, ze teraz conajmniej 1-1,5 roku bede miec spokoj. Gdzie tam. Haha. Odnowilo sie po 2 miesiacach! I to z podwojnym bolem. Wyciecie byloby ok, ale nie mam czasu na gojenie. Aktualnie jak czuje ze ropa zaczyna sie zbierac smaruje detreomycyna 1%, peka po 3-4 dnach. Potem 3-4 tygodnie - i znowu to samo. Znacie jakis srodek/masc, inny niz detreomycyna na szybkie *spulchnienie* torbieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mecze sie juz 8 lat z torbiela nie mam juz sily na kolejne zabiegi czyszczenia no a teraz nawet nie mam takiej mozliwosci majac 3 dzieci (samotna matka) stracilam juz nadzieje ze ten koszmar minie nawet chodzenie sprawia mi bol najdziwniejsze jest to ze pojawia sie zawsze przed okresem a raczej zwiazku to nie ma tak mi sie wydaje jest to strasznie wstydliwe nieprzyjemne i klopotliwe nie znam zadnej metody by ulzylo poniewaz robilam juz wszystko masakra niby pierdola a tak naprawde nikt w naszej sluzbie zdrowia nie potrafi pomoc czlowiekowi niw wyobrazam sobie dlugiego procesu gojenia poniewaz mam chorego syna i ciagla latam po lekarzach w kazdym razie podejrzewam ze ta meka juz sie nie skonczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×