Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zgrubienia przed jądrem


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Od kilku miesiecy wyczuwam duze zgrubienia na nasieniowodzie bo chyba tak to sie nazywa. Od kilkunastu dni zaczalem takze odczuwac tepy delikatny bol w tym jadrze. Oprocz tego od kilku lat moje nasienie sklada sie z zoltych zelowatych grudek. Bylem u kilku urologow, robilem badania nasienia wykryto u mnie chlamydie ktore dlugo leczylem i niby wyleczylem. Mam rowniez wrazenie iz ostatnio znacznie zmniejszyla sie ilosc mojego nasienia a jeszcze bardziej powiekszyly sie zgrubienia. Jakis czas temu robilem usg jader ktore nic nie wykazalo jednak wiem ze cos musi byc nie tak. Samo jadro nie jest powiekszone nie wyczuwam rowniez zadnych zmian. Mam 28 lat i postanowilismy z zona miec dziecko ale w tym wypadku nie wiem co robic a u 3 urologow dotad nie uzyskalem zadnych informacji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Przez internet ciężko powiedzieć coś więcej. Skoro pojawiły się nowe dolegliwości dobrze ponownie udać się do lekarza (wykonać usg?). Lekarz powinien zbadać dokładnie miejsca, które Pan wskazuje. Można powtórzyć również badanie nasienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Żylaki powrózka nasiennego wyczuwa się jako miękkie guzowate twory o rozmaitej wielkości. Objawy są niecharakterystyczne: dyskomfort, ciężar i tępy ból w okolicy moszny czy pachwiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobny problem. mam prawie 19 lat i mam podobne objawy. rowniez mam jakies zgrubienie lecz wydaje mi sie ze gdzies w okolicy splotu zyl. w dzien mnie boli a wieczorem puchnie tak jakby najadrze lub jakby w okolicy jadra naplywala jakas woda. bylem u urologa i mialem robione usg i nic mi nie wykryto. dostalem tylko jakis antybiotyk ktory nic mi nie dal. moze ktos mi powie co to moze byc. bylbym wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×