Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Niegojąca się rana po operacji wyrostka i zapalenie węzłów krezkowych


Gość Marlena

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry mam pytanie jestem juz ponad miesiac po operacji wyrostka do dzisiejszego dnia niemam zagojonej rany .Rana ropiala mi cały czas od kat wyszłam ze szpitala po zdieciu szwów po 2 dniach rana sie rozszeżyla i zaczela ropiec i powiększac sie do dzisiejszego dnia rana jes niezagojona byłam u chirurga tydzien temu ma w tej chwili naklejone na ta rane plasterki ściagające przemywam rane rywanolem dodam ze rozpoznanie ktore mam wpisane na wypise to: zapalenie węzló chłonnychkrezkowych.Odczynowe zapalenie wyrostka robaczkowego.miałam operacje mam brzuch przeciety 12 cm częsc sie zagoila mam opuchniety brzuch .ale najbardziej chciala bym wiedziec co znaczy rozpoznanie po łacinie:wynik badania his.pat.:Hyperplasia reactiva telae lymphaticae processus vermiformis et lymphonoduli.Oxyuriasis. prosze o odpowiedz. boje sie bo martwi mnie to zapalenie węzłów bo półtora roku temu mój tata zmar na raka chłoniaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po operacji zrostow po operacyjnych minęło 10 dni zaczęło się ropa z krwią a teraz sama krew wychodzi z rany tam gdzie są szwy w pachwinie jest duży węzeł chłonny duży bolacy lekarze wypisali mnie do domu źle się czuje schudlam dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×