Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Sylwia

Czy to wyrostek? delikatne kłucie w prawym boku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fafek
ja w ciagu pół roku miałem dwa razy bół w boku .Za pierwszym razem było to takie ostre promienujące kłucie - okazało sie że kamień na nerce.Mineło pół roku,znowu zaczeło boleć,tym razem nie było to promieniujace kłucie ale po prostu ból w boku - okazało sie że wyrostek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kicia
Boje sie :((((((((((((((((((((( pomozcie. Boli mnie brzuch szczególnie po prawej stronie, na dole, a także boli mnie po prawej stronie w boku i czasem w plecach... Proszę pomóżcie,powiedzcie mi co to może być..boję się .. mam 12 lat nie chce umierac * (

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość */
Mam to samo bol w prawym dolnym boku nieraz w miejscu wyrostka albo w plecach !! jem normalnie . goraczki niemam . podnoszenie nogi opuszczannie czy kaszlenie nic nie poteguje bolu niewiem co to bolu juz 2 mies. czy to wyrostek ? bo tego najbardziej sie boje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość asia
własnie mam tez objawy kłucie czasem w prawym boku-nudnosci, goraczki nie mam, podnoszenie nogi opuszczannie czy kaszlenie nic nie poteguje bolu ... dodam ze ciagle chce mi sie siusiu*(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krzysztof
Ja mam tak że mnie boli w prawym boku i nie wiem co mi jest nam 16 lat podnoszę dużo ciezarów w robocie ostatnio nawet boli mnie w prawym boku proszę podpiszcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lidia
A może należałoby zrobić rentgen stawu biodrowego, może te bóle promieniują od kręgosłupa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga
A leczyliscie się na lambie? To pasożyty. Często gniezdza się w wątrobie woreczku zolciowym oraz dwunastnicy, powodując ból. Bóle są zmienne i raz klejące raz jakby coś katalog w jelitach raz piekace. Może to być też połączenie z jelito drazliwym. Lambie uszkodzaja koszyki jelit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi