Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Po operacji stulejki


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem 27 dni po operacji stulejki( nie była to stulejka całkowita* napletek z trudem schodził z żołedzia w trakcie erekcji) i niestety w stanie erekcji jeszcze trudniej ściągnąć mi napletek poza żołądz? Czy to normalne? Czy jest na to jakaś rada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do chirurga jak najbardziej sie wybiorę. Chce przed wizyta zasięgnąć ilku opinii aby trochę się uspokoic. Słyszałem , że sa jakieś mascie na blizny pooperacyjne. Ja w miejscu *cięcia* mam zgrubienie( jest ono twarde) i to ono powoduje problemy ze sciąganiem napletka w zwodzie. Jest gorzej nawet niż przed operacją. w zwodzie daje się on sciągnąć tylko do połowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się dowiedzieć co należy robić po operacji stulejki (plastyki napletka) aby wszystko zagoiło się tak jak trzeba. Proszę Pana o dokładne opisanie sprawy ponieważ obawiam się, że mogę czegoś nie robić i potem mogę mieć problem na przykład ze ściąganiem napletka podczas wzwodu. Proszę o instrukcję postępowania. Z poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie, czy po zbiegu częsciowej resekcji napletka i przedłużeniu wędzidełka od razu na drugi dzień można normalnie chodzić i wykonywać podstawowe czynności czy trzeba np. leżeć przez kilka dni itp.... i w ogóle jaki jest czas powrotu do pełnej sprawności? prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wczoraj mialem zabieg czesciowego usuniecia napletka z powodu stulejki. Poniewaz lekarz (z niewiadomych przyczyn) niewiele mi powiedzial a ja glupek nie dopytalem sie mam pytanie. Jezeli rana nie jest calkowicie zagojona ile razy myc penisa? Puki co myje 3x dziennie letnia woda (sciagam napletek myje a pozniej ponownie naciagam). Po myciu miejsca ciecia rana troszke krwawi wiec zakladam opatrunek z gazy jalowej. Troche sie boje sie ze przez to czeste mycie rana sie nie zagoi. Czy dobrze robire myjac 3x dziennie? I jeszcze jedno pytanie Ile moze trwac opuchlizna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mineło juz 3 tygodnie od zabiegu na stulejke i powoli sie wszystko ladnie goi tylko teraz mam problem odwrotny, nie moge zsunąc napletka na zoladz. po operacji troszke cwiczylem ale mozna powiedziec ze mało bo po pierwsze nie wiedzialem ze w trakcie goienia sie mam cwiczyc, a po drugie bolało. Teraz juz mineły 3 tygodnie i ciagle nie moge go zsunac, nic mnie prawie nie boli, szwow tez prawie niema, mam wizyte u urologa za tydzien ale nie wiem co robic? ćwiczyć dalej czy to juz nic nie da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Dwa lata temu miałem złamany nos, skóra na nosie była zszywana i pozostała widoczna blizna (ok. 1cm kwadratowy). Chciałbym jak najbardziej zminimalizować tę bliznę, by nie rzucała się z daleka w oczy. Stosowałem maści tj. CEPAN czy CONTRATUBEX ale te nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Teraz chce zainwestować w kolejna maść, tym razem nie będę się sugerował ceną i jestem w stanie zapłacić nawet kilkaset złotych za maść która mi pomoże. Jeżeli ktoś wie w jaką maść zainwestować to bardzo proszę o rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Moncler 2015

The agency has accessible a $1,000 reward for information leading to the arrest and conviction of the one that shot the arrow, Newsday passed. Moncler 2015 http://www.ilribaltino.it/uomo-moncler-giacche-c-5.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość moncler soldes femme

The bird was still being able to fly, Eat and walk in the arrow in its body, But Suffolk district SPCA chief Roy Gross told Newsday the goose will die *which have, Slow loss of life* Without veterinary clinic care. moncler soldes femme http://www.bjnx.net/doudoune-moncler-femme-c-5/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×