Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przewlekły ból wyczuwalny w okolicy najadrza


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 20 lat i od mniej wiecej miesiaca odczówam słaby, tepy ból w okolicy prawego najadrza. Poczatkowo bolało mnie samo jadro ale po tygodniu bol przeniosl sie jakby wyzej (w okolice najądrza). nie wiem czy to moze byc przyczyną ale bol pojawił sie sie gdy spedziłem noc z moja dziewczyna ( niestety do niczego nie doszło :) ) Moge dodac ze przy bolacym jadrze nasieniowód jest delikatnie zgróbiony ale nie wiem czy zawsze taki nie był bo nie przywiazywałem do tego wiekszej uwagi. Bol czasami zanika i nawet przez cały dzień nic nie czuje. Chcił bym wiedziec czy to czesta dolegliwosc i jakie moga byc tego konsekwencje bo zaczyna mnie to juz niepokoić. Posze o szybka odpowiedź i z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Miałem tak w przeszłości właśnie w sytuacjach kiedy byłem z dziewczyną a do niczego nie dochodziło. Znalazłem na to sposób, po prostu jak się facet za mocno podnieci to musi się wystrzelać! Więc jeżeli partnerka Cię podnieci a nie chce się kochać poproś by pomogła Ci dojść ręką albo sam dokończ w toalecie... Może to i śmieszne ale ból jąder uniemożliwia wszelkie ruchy wiem coś o tym, także musisz po po podnieceniu kończyć albo nie zabieraj się za koleżankę wogóle żeby potem nie chodzić za szeroko - pozdrawiam-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie od jakiegos czasu czuje tak jakby jakis zator w nasieniowodzie i pieczenie w cewce. nie wiem od czego to moze byc. pare razy jak uprawialismy z dziewczyna milosc francuska to nie chciala wytrysku do buzi, tylko przyciskala mnie miedzy jadrami a odbytem, na nasieniowod. ale wtedy nie bylo zadnych boli. dopiero jak dlugo nie uprawialem seksu, ok pol roku, tylko od czasu do czasu masturbacja to bole sie pojawily. wyniki mam ok tzn, badanie krwi, moczu, posiew moczu. pomozecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaczeło boleć własnie jakies 2 godziny temu nie wiem co to jest leżałem z dziewczyna troche sie podnieciłem w tedy nic mi niebyło potem ona poszła i mnie ten ból trafił na poczatku myslałem ze to brzuch i poszedłem sie wypróżnic bo jak wiadomo puscic baka i po sprawie tak w tym wypadku nie pomogło i macałem gdzie mnie boli bo ból promienieje i wyczułem ze ból jest własnie od prawego jądra idzie na podbrzusze blisko prawej nogi wiec pomyslałem ze skoro bli mnie jadro moze zaduzo wyprodukował nasienia i trzeba sie go pozbyc wiec tam zrobiłem swoje no ale nie pomogło nie wiem co zrobić w tej sytuacji gdyż wziołem Juz APAP i furargin lek na zapalenia przewiania itd. gdyż jestem troche chory kaszel katar . MOZE TO CTP &#8211* chronic testicular pain) *przewlekły ból jądra* z tego co czytałem jest kilka dolegliwosci zeby to sie stało ale wiekszosc z nich wykluczam bo niepamietam zebym sie uderzył za bardzo rozciągnoł czyc coś. Jezeli ktos wie jak rozwiazac mój problem prosze o pomoc , Dodam ze ból nie jest mocny ale czuje dyskomfort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×