Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rak tarczycy brodawkowaty o komórkach pęcherzykowatych


Gość Julita

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i jak inni mam pytanie. Moja mama miała wycięty guzek tarczycy. Wcześniejsze biopsje nie wykazywały raka. Guz został usunięty ponieważ czuła dyskomfort i powiększał się. Parę tygodni po operacji odebrała wynik histopatologiczny i wykazał 1mm zmianę w tym rak brodawkowaty o komórkach pęcherzykowatych. Nie pamiętam dobrze. Nie chce prosić mamy o wynik bo nie chce jej o tym przypominać. Czekamy teraz na wynik z Gliwic. Bardzo się boję. Rok temu zmarł mój wujek na raka jelita grubego, więc ciężko mieć teraz nadzieję w przypadku nowotworu złośliwego, jeśli ma się przed oczami chwile walki z chorobą. Czy wynik histopatologiczny może się mylić z tym z Gliwic? Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik z Gliwic może być inny niż wynik z poprzedniej pracowni histopatologicznej. Ostatecznym wynikiem będzie właśnie wynik z Centrum Onkologii z Gliwic. Proszę spokojnie poczekać na ten wynik. Dopiero w zależności od tego wyniku będą podjęte decyzje co do dalszego postępowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za cień nadziei. To jest cios gdy rok po roku przechodzi się przez to samo i odchodzą najbliżsi. Jakoś ciężko sobie z tym poradzić. Guz został wycięty...Pozostaje tylko wiara, że będzie to najłagodniejszy rak z możliwych i bez przerzutów, bo i takie też na szczęście się zdarzają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×