Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przewlekły ból penisa w spoczynku i podczas uzyskiwania erekcji


Gość Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej

Witam, Postanowiłem opisać swój problem ponieważ nigdzie nie znalazłem posta z objawami podobnymi do moich. Mam 31 lat. Od dwóch lat czuję przewlekły ból członka. Wszystko zaczęło się od bardzo silnego bólu penisa, który obudził mnie w nocy. Trwał okolo 3-5 minut i do złudzenia przypominał ból jaki towarzyszy przy skurczu łydki. Domyślam się, że powodem była długa sesja onanizmu i coś tam uszkodziłem. Parę dni później dostalem zapalenia cewki moczowej. Lekarz przepisal mi Cipronex. Zapalenie zniknęło ale pojawiła się cała gama innych objawów takich jak: bardzo częste swędzenie cewki moczowej, kłucia w okolicach krocza, podbrzusza, brzucha, nerek (bardzo dotkliwe), a także ud. Poza tym permenentnie bolał mnie członek. Czasem do tego stopnia, że nie byłem w stanie chwycić go palcami. Podczas gdy dostawałem erekcji i penis napełnial się krwią, ból się nasilał, ale całkowicie ustępował gdy uzyskałem pełny wzwód. Po wytrysku i opadnięciu erekcji ból wracał. Zrobiłem badania krwi i moczu. Krew miałem w porządku, a w moczu wykrytko śladowe ilości bakterii. Nie napisano jakich. Po prostu bakterii. W kolejnych badaniach moczu już niczego nie znaleziono i wyniki miałem w normie. Zrobiłem rownież wymaz z cewki moczowej. Dwukrotnie. Nie znaleziono ani bakterii ani grzybicy. Pierwsza diagnoza urologa to przewlekłe zapalenie prostaty, ale przepisana została mi Doksycyklina oraz Furagin. Poprawy nie było. Przy kolejnej wizycie urolog starał się mnie przekonać, że być może wyolbrzymian ból. Po tych słowach zmieniłem lekarza. Zrobiłem USG jamy brzusznej i prostaty. Wszystko w normie. Drugi urolog nie dopatrzył się powiązań z prostatą. Powiedział, że mam zbyt szerokie spektrum objawów i nie widzi przyczyn moich delegliwości. W lutym minęło dwa lata jak się z tym męcze. Przez ten okres czasu kłucia w podbrzuszu w zasadzie zniknęły. Rownież swędzenie cewki moczowej prawie ustało, aczkolwiek zdarza się, ze mnie zaswędzi raz, dwa razy dziennie. Natomiast ból w członku nadal jest. Nie tak silny jak kiedyś ale jest. Najbardziej wyczuwalny mniej więcej na 1/3 długości prącia, 2 cm za żołędzią gdy ścisne to miejsce palcami. Ból podczas dostawania erekcji rownież nadal występuje i tak jak dawniej momentalnie ustępuje gdy członek jest już twardy. Dodam, że jeśli nie mam stosunku lub nie onanizuję się przez parę dni to w zasadzie ból znika lub jest mimalny. Problem w tym, że w ogóle nie powinno boleć, a jeśli już to przez parę godzin, najwyżej dzień. Po takim czasie członek wracał do formy. Bardzo proszę o pomoc, jakieś wskazówki. Może należy zrobić jeszcze jakieś badania? Może dwa lata temu doprowadziłem do jakiegoś urazu prącia i teraz daje to takie efekty? Żadnych fizycznych zmian nie ma. Nie wyczuwam żadnych zgrubień lub skrzywień. Czy *zmęczone* ciała jamista mogą tak długo boleć? Jeśli tak to czemu kiedyś nie bolały? Pozdrawiam, Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Andrzej, niewiem czy w jakimkolwiek stopniu to Ci pomoge ale napisze swoje doswiadczenia, mam 20 lat, i od tygodnia mam ten sam problem, w normalnym dniu, bez niczego, poprostu poczulem jakby cos wystrzelilo mi w penisie, straszny bol ale chwilowy, moze 20 sekund. Na drugi dzien obudzilem sie zobaczylem sladowe ilosci krwi na bieliznie. od tygodnia czuje jakby przewlekly bol w penisie. niewiem wogole co jest tego powodem. nie ma zadnych zmian ktore mozna by bylo zauwazyc. niema zadnej wydzieliny. nie ma nic, poprostu bol. i to jeszcze nasila sie. musze chyba isc do lekarza, a niemam ubezpieczenia ani kasy. rodzicom wstydze sie o tym powiedziec. ciezka sprawa. Mimo wszystko trzymaj sie zycze powodzenia i mam nadzieje ze to jakos wyleczymy. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo podobny problem od mniej więcej 3 lat. Od 2 lat latam od lekarza do lekarza i nic. Wszystkie badania w normie. Ból czuje non stop w okolicy żołędzi penisa. Jestem załamany całą sytuacją. Mam 26 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 47 lat Panowie i identyczną sytuację. Najpierw zaobserwowałem skrzywienie penisa w lewo tak jakby wzwiódł się tylko w połowie przekroju. Dalej wystąpiło wyczuwalne zgrubienie 2 cm pod żołędzią wielkości porzeczki bolesne w dotyku i o bardzo kulistym kształcie. Ból przy spoczynku , wzwodzie , oddawaniu moczu , wypróżnianiu i wytrysku. Ale co to za wzwód z bólem ... na kilka minut. Objawy andropauzy zniósł bym z godnością ale czemu nie boli kolano lub łokieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×