Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Otwór między pośladkami


Gość yoyo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od ok.2 miesięcy po odraciu w miejscu (pod kością ogonową) mam ranę a raczej 2 można to określic jako dziurka nie odczuwam bólu jako takiego, ale nie chce sie to zagoic i do tego wydobywa sie z tego zapach kała i podobna do tego maź. Stosowałem na to masc *curiosin* i 0 różnicy. Błagam o pomoc. zapomniałem jeszcze dopisac że z tej rany także niekiedy wydobywa sie krew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. ja w grudniu przeszlam zabieg torbieli wlosowatej pomiedzy posladkami. teraz mam blizne. ale dookola tej blizny czyje lekkie male napuchniecie. czy to jest normlane? mialam juz blizne kiedys po zszywaniu. ale nie mialam nic spuchnietego. w dodatku obok rany czuje lekki bol. czy mozliwe ze choroba znow nawraca? zapomnialam dopisac ze jak tego dotykam to po chwili zaczyna mnie swedziec....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia zaczyna się kilka lat temu. Coś mi wyskoczyło między pośladkami na kości ogonowej ale myślałem, że to jakieś uczulenie i że przejdzie. Ale się myliłem, coraz bardziej mi to przeszkadzało i swędziało. Czułem, że mam coś płynnego pod skórą. Po jakimś czasie nawet siedzieć nie mogłem w fotelu tak to polało. Wyciekł jakiś płyn, a potem to i krem pojawiała się często aż to dziś. Myślałem, że to są wrzody smarowałem maścią ale to nic nie pomagało. Ostatnio pojawiło mi się jakieś zgrubienie na lewym pośladku wielkości 20mm pod skórą nie zwracałem na to uwagi ale zaczęło mi to przeszkadzać w pracy jako kierowcy i zaczęło mi to rosnąć.Zapisałem się więc to lekarza rodzinnego stwierdził, że to CZYRAK. w ciągu 3 dni wyrósł mi wielkości 50mm. Czy to nie są przeżuty jeśli mam takie op jawy jak na kości ogonowej. Proszę o radę i jadę do chirurga mam dylemat czy nie zwlekałem zbyt długo z tą choroba?????????........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×