Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Częste gazy, pocenie w okolicach odbytu


Gość Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem juz od jakiegos roku po niewielkim wysilku poca mi sie posladki staja sie one mokre i po niedlugim czasie sa obtarte mam problemy z chodzieniem odczuwam straszne pieczenie. Mam 22 lata po przez czeste gazy przesiakaj mi nimi spodnie i czesci kalu zostaje mi na bieliznie i mysze czesto kozystac z papieru zeby sie podetrzec ale nie zawsze moge to zrobic zapach jest wychuwalny i krepujacy poniewaz pracuje z wieloma osobami ktore mysla ze ktos pyscil baka teraz juz chyba wiedza ze to ja. Prosze o jakas rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Najlepiej udać się z tymi problemami do lekarza. Nie wiem, czy występują u Pana problemy z wypróżnianiem (zaparcia). Może wystarczy wyregulować rytm wypróżniania i dietę. Na gazy można stosować Gastop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu mam taki wstydliwy problem. Często pocę się w okolicach odbyty często jest też tak że wygląda to tak jak bym trochę popuścił jednak jest to całkowicie niekontrolowane często muszę używać papieru bo po dłuższym czasie brudzi mi się bielizna i czuć nieprzyjemny zapach. Nie czuje żadnego swędzenia ani bólu więc raczej nie jest to świąd odbytu. Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co wiadomo co może by tego przyczyną ponieważ ja również mam podobny problem że po wypróżnieniu jeszcze przez 2-3godz mam mokry odbyt i muszę się pocierac póżniej jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi również przydaął by się odpowiedź na to ponieważ w takie ciepłe dni jak teraz to nie jestem w stanie przejść się przez godzinę po mieście by nie zrobiło mi się to co zostało wyżej opisane. Po 2,3 godzinach jak się nie podetrę to jakieś odparzenia murowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak przedmówcy tez mam problem z uciążliwym zapachem (smrodem) z odbytu, jest to mocno krepujace, od czasu gdy w 2006r wycieli mi woreczek zolciowy zaczal wlasnie narastać problem, ostatnio czyli jakies pol roku temu miałem wilka, również wycięto mi gulke i myslalem ze będzie wszystko ok, az nagle zapach powrocil, już nie wiem jak sobie z tym radzic, niech ktoś pomoze. Oczywiście nie mam zadnych boli ani pieczen (swedzen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mnie  niestesty mam ten sam problem od 2 lat i problem leży w psychice, u mnie się to zaczęło po skończeniu palenia marichuany. Poprostu zioło wjechało na psyche i da sie to wyleczyć jak nie bedziesz o tym myslal przez pół roku lub jak bedziesz palił temat co tydzień. Jak ktoś tak miał i mu się skończylo to niech napisze 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×