Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Żółte upławy w czasie ciąży


Gość magda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam male pytanie dotyczace uplawow . otoz jestem w 18 tygodniu ciazy , od samego wprawdzie poczatku mialam te wlasnie uplawy koloru , zolto bialego , nieraz sa biale , nie raz ich nie ma , a nie raz sa zolte , bylam u lekarza , mieszkam w anglii , a tutaj wlasnie ciezko jest sie przebadac u ginekologa , bo wprawdzie nie mialam do czynienia z jakakolwiek kobieta ktora miala choc raz tutaj przeprowadzadzona wizyte u ginekologa. dodam , ze teraz zauwazylam ze moje uplay zwiekszyky swoj ** rozmiar** sa gestrze , bardziej grudkowate , lecz nadal nie maja przykrego zapachu . lekarz stwierdzil ze jest wszystko w normie , po badaniu moczu stwirdzono ze jest wszystko wporzadku , lecz moim zdaniem tak nie jest , skoro te uplay sie pojawiaja ... czy to jest normalne ? boje sie o swoje malenstwo , jest to moja pierwsza ciaza , i nie zabardzo wiem dokladnie czego sie spodziewac ... dodam tez ze czuje sie bardzo dobrze , brak jakich kolwiek boli brzucha oraz kregoslupa . dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

W czasie ciąży zwiększa się ilość wydzieliny śluzowej z pochwy. Jednak czy ona jest prawidłowa i w odpowiedniej ilości to na ten temat musi wypowiedzieć się najlepiej ginekolog po bezpośrednim badaniu. Skoro nie ma żadnych objawów związanych z wydzieliną to raczej nie ma tu żadnej patologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli lekarz nie zauważył kolonii grzybków (trochę ta grudkowatość upławów jest niepokojąca), to niby wszystko ok. w ciąży zawsze trochę zwiększają się upławy, ale też jest większa skłonność do infekcji - trzeba to obserwować. profilaktycznie można lacibios femina stosować, nie wiem, czy zmniejszy ilość śluzu, ale na pewno obniży pH i zmniejszy skłonności do infekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jakiej czesc Anglii mieszkasz ale jezeli chcesz sie przebadac u dobrego ginekologa to wpisz sobie na Internecie *Zielona Przychodnia* sa dwie, jedna w Londynie. To jest polska przychodnia z dobrymi lekarzami, wiec naprawde warto. A jesli nie, to pojedz sobie do Polski do lekarza najlepiej bo szkoda sie zamartwiac i lepiej byc pewnym ze z Toba i ciaza wszystko ok. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×