Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból palca u nogi przy wrośniętym paznokciu


Gość elektra:)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość elektra:)

Siemka wszystkim co mi jest?czy powinnam isc z tym do chirurga a moze sama sobie z tym poradze? boli mnie strasznie 5 palec i wogole paznokiec jest wrosniety jak jest krotki to tez boli mnie ale bardziej z boku palca dlatego nie wiem czy to od tego ze paznokiec jest troche wrosniety czy to jakas inna przyczyna ja nawet jak chodze i czasem ustane bokiem ta stopa to jak tylko dotkne tym chorym palcem to taki bol mi przechodi ze nie wiem juz co mam z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie beda amputowac, musisz pojsc do swojego lekaza po skierowanie do chirurga, potem troche poczekac, dostaniesz skierowanie na zabieg, ale polecam bardziej ta metobe niz domowa, bo w tej boli tylko uklucie igla znieczulajaca, a w domu boli cala reszta :p bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przewodnik górski

Kilka lat temu miałem identyczny problem. Umówić się na zabieg i po krzyku. Mam spokój do dzisiaj. U mnie był tylko problem ze znieczuleniem miejscowym. Miałem silny stan zapalny - nie mogłem się dotknąć w palec. Po zastrzyku ze znieczuleniem lekarz odczekał i stwierdził, że już można... Okazało się, że znieczulenie nie zadziałało dobrze (stan ropny) i zabieg został przeprowadzony na *żywca*. Ból okropny! Ale i tak warto było, mam spokój i śmigam pieszo po górach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×