Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz na miednicy, nowotwór złośliwy


Gość Paulina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulina...

Moja mama od 2 miesięcy choruje.Lekarze wykryli u niej guza na miednicy i twierdzą, że to jest złośliwy rak.( musi poddać się operacji i każdy dzień jest ważny- a na operacje czeka 3tygodnie).Ostatnio bardzo źle się czuje: ma trudności ze spaniem, starsznie ją to boli i nie może zbytnio chodzić, i ma guzki przy lewej piersi- lekarz twierdzi, że to nic złego ale strasznie ją to boli i martwie się czy wszystko będzie w porządku.Bardzo prosze o pomoc co to może być i czy wszystko będzie dobrze...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc .. Ja tez dokladnie nie wiem co to za choroba ale tez na nia choruje .. Ja juz mialam operacje, ale nadal sa taki chwile kiedy nie moge wytrzymac z bolu.. Tylko jedno mnie zastanawia.. Ja nie mam guzkow przy lewej piersi.. Operacje mialam w ten piatek.. to chyba byl 1.08.2009 tez chce sie dowiedziec co too za choroba ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja mama ma raka miednicy,ostatnio coraz gorzej się czuje,nie chodzi,nie śpi,cały czas na morfinie,lekarze już stracili nadzieje,skończyli leczenie,dostaje już tylko przeciw bólowe,nie mogę już patrzeć jak się męczy,sam już też jestem zmęczony jej chorobą,nie wiem co robić:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama zmarla na raka miednicy na 16 dni przed dniem matki, guz mierzyl 30 na 17 cm, lekarze kazali czekac na operacje a w tym czasie mama stracila apetyt, schodla 20 kilo, przestala chodzic a pod koniec juz tylko lezala I spala, nie dostala zadnych lekow przeciwbolowych, jak zadzwonili ze szpitala ze jest miejsce, przestraszona nie chciala isc do szpitala, I juz teraz wiemy czego sie tak bala, na drugi dzien zmarla, nerki przestaly pracowac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj synek ma 15 lat .jak miał2 2 latka przeszedł raka prostaty.wyszedł tego.rok temu wykryli u niego guza miednicy pachwiny złośliwe dziadostwo.synek mialchemiotetapie .ktora mu słabo pomagała.dali mu w koncu mocniejszą chemioterapie przez ktorą wpadł w śpiączke i nerki przestały funkcjonowac.obecnie stan jes stabilny.guz jest dalej chemii nie bedzie .boje się co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×