Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Refluks i nic nie pomaga


Gość Beata Semczyszyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie moje drogie co u was u mnie bez zmian .. wycieczki po lekarzach przewlekly bol ... Jednym slowem bardzo zle...Aga co u Ciebie ? wiecie na coostatnio trafilam tu jest watek moze cos pomoze ,ja spróbuje http://davidicke.pl/forum/betaina-hcl-wszechstronnym-lekiem-t13313-870.html?hilit=Betanina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. U mnie wciaz bez zmian. Po ostatniej wizycie u gastrologa musialam przestać brać inhibitor ( ktory pozwalał mi zapomnieć o zgadze) . LEKARZ zalecił mi diete bezglutenowa i lek zobojetniajacy kwas Esoxx One który w ogóle mi nie pomaga. Codziennie mecze się ze zgaga..bólem..i mdlosciami. Mam dosyć trace wiarę na to ze kiedys będzie dobrze. Ciągle myślę o swoim problemie.. jestem nie do zniesienia przez te dolegliwosci. Nie pamietam kiedy byłam taka nerwowa. Dzien w dzień jem migdały.. pije rumianek.. wodę i nic nie nie pomaga na ta zgage. Chyba znowu zaczne brać inhibitor. Chociaż lekarz twierdzi ze to zbędne bo to zgaga czynnościowa. I stwierdzil ze nie mogę brać IPP do końca życia.. te tabletki są szkodliwe z tego co wyczytalam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniła diete radykalnie wiec jak to możliwe ze dalej mam degliwosci. Poradzcie cos..nie chce sobie zaszkodzić ale szukam pomocy i zrozumienia. Tak jak chyba każda z nas. Rozważam kolonoskopie ale gastrolog mówi ze to jeszcze nie pora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argo sok z surowego ziemniaka ile szklanke czy mniej ? przed jedzeniem ? czy po,czy na czczo Jak sie przyrzadza w wyciskarce,czy mozna zetrzec ziemniaki i odcedzic? dzieki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gevo ja pilam sok z surowego ziemniaka 2 razy dziennie pol szlanki na czczo przed jedzeniem i pol szklanki na noc tak mi poradzila stara dobra zielarka czytajac wszystkie wypowiedzi roznych, ludzi tz cierpialam na zgage chodzilam od konowala do konowala i zawsze to samo bedzie tak dokuczalo do konca zycia i przepisywali leki oslonowe ...przeczytaj sobie w necie o wlasciwasci ziemniaka a przekonarz sie jak wiele pomaga tylko cierpliwosci ja obieralam ziemniaki w wladalam do sokowirowki .... pozdrawiam argo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Argo ... rozumie ,ze pozbylas sie tej zgagi.... Ja niestety mam zgage a takze nadzerki w zoladku i przelyku ... od helico Teraz biore ipp .. Kuracji na helico nie skonczylam bo myslam ze umre od tych antybiotykow.... Musze kupic sbie sokowirowke i sprobuje ...dzieki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gevo nie zazywalam balsamu szostakowskiego ale pilam wode zuber rozcienczona z woda na czczo a takze sok z aloesu ostatnio czytalam ze dobrze robi na zgage kwas zasadowy kupowany w aptece oraz picie duzo wody z cytryna dobrze odkwasza organizm pozdrawiam argo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Argo z ta cytryna to nie bardzo wierze ,poniewaz od 2 lat pilam na czczo szklane cieplej wody z cytryna.. codziennie . , przestalam jak dostalam zgagi i bolow zoladka . ..moze to moja* uroda* taka ??? Argo kupilam ten Balsam i wieczorem poijam..hihihi lykam bo obrzydliwy.Ale dzisiaj pierwszy raz od pol roku nie bolal mnie zoladek i nie mialam takiego pieczenia jak zwykle.... no moze troszeczke tylko... Zobaczymy pozdrawiam pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Beatko otoz u mnie troszenke lepiej nie wiem czy to leki cos daja czy to ze w KONCU WIEM!!!! co mi dolega! Biopsja wyjasila tydzien temu wszystko ... choruje na celiakie!!! W 100% potwierdzilam chorobe ... tyle lat cierpienia a wystarczy dieta :) Jednak nie nastawiam si e od razu lekarze daja mi kolo roku na regeneracje organizmu :) Pozdrawiam was i biore sie ostro do dziela ...Jestem Pelna Nadzieiiiiiiiiiiii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wita kingo ciesze sie ze wreszcie wiesz co ci dolega i dolegliwosci sa mniejsze ale dziwi mnie ze bylas u tylu lekarzy i dopiero tak pozno wykryli a ty tak dlugo cierpialas byle diagnoza byla trawna odzywaj sie co jakis czas pozdrawiam beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Czytam wasze historie i jakbym czytała o sobie. Ból trzyma mnie już trzy tygodnie. Z badan wyszło że wszystko ok a objawy są refluksowe. Leki nie pomagaja. Jest pieczenie i ból przy kręgosłupie. Mam serdecznie dość. Czy ktoś z was miał też bóle kręgosłupa przy refluksie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej nazywam się Ewa żołądek dokucza mi od 4 lat wtedy wycieli mi woreczek żołciowy. Od jakiegoś miesiąca ból powrócił tzn . ból w mostku, ból klatki piersiowej, pleców i żołądka. Byłam zrobić usg lecz nic nie wykryto! Biorę controloc 40 trzy dni lecz nic nie przechodzi. Ciągle czuję dretwienie pleców. Czy zna ktoś sposób i mi doradzi jakie badania mam zrobić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam na imię Olek 28 lat. męczę sie z refluksem ? chyba z 6 mc, biorę przez cały czas IPP 1x 40mg Zirid 3x dziennie, stosuje diete, schudłem 10kg, ma przeszkodę w gardle co jakiś czas. Moje objawy. wczesniej cofanie sie jedzenia, teraz puste odbijanie, drapanie w gardle które nie daje mi żyć, co chwile pieczenie w gardle. Biorę na noc jeszcze gaviscon. Miałem robione masę badań nic nie wychodzi, w gastroskopi jedynie zapalenie błony śluzowej żołądka i dużo żółci. Mam przez to depresję, jestem nerwowy, najgorzej przez to łaskotanie w krtani tchwicy nie wiem sam, dwoch laryngologów nic nie wie. Pulmonolodzy też. gastrolog mnie olewa. nie wiem co mam robić, stosowałem siemie, nie pije alkoholu z kawy tez zrezygnowałem. Smażonego nie pamietam kiedy jadłem. Spię wysoko. Raz jest lepiej raz gorzej. W krtani mam gęstą wydzielinę i co chwilę chrząkam. Ktoś coś jest w staie poradzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dariusz

Olku mam podobnie laryngolog ręce rozkłada mam mieć fiberoskopię robioną odnośnie gęstej flegmy co mi zalega i te duszenie, laryng.. przepisał mi lek przeciwalergiczny może to jest przyczyną tych duszności zobaczymy fakt jest jeden niepoddawać się pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×