Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Refluks i nic nie pomaga


Gość Beata Semczyszyn

Rekomendowane odpowiedzi

Gość beata semczyszyn

wiesz co caly czas mysle o tobie bo ja tez tak cierpialam jak szlam ulica i patrzylam na usmiechnietych ludzi lzy mi same lecialy ale pomyslalam ze kiedys moze ja taka bede.... wiesz jak cie bardzo boli i piecze to powinnas wziac co na uspokojenie o jak sie denerwujesz to jeszcze bardziej dolegliwosci sie nailaja moze tez pic sok z cytryny bo cytryna odkwasza organizm albo kup sobie w aptece proszek zasadowy i pij o 1 dzienne tez bardzo pomaga i j eszcze raz idz do dobrego lekarza a nie konowal prywatnie jesli mozesz ja na poczatku chodzilkam co miesiac a tera co pol roku odzywaj sie i glowa do gory z tym mozna zyc ale musisz wyciszyc caly organizm pozdrawiam beata ja tez szukalam ratunku w internecie bylam nawet u bioterapeuty a nawet wypilam bym gowo zeby tylko przestalo bolec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj Beatko dobrze ze jestes :) Sama oddalabym wiele zeby lepiej choc troszke sie czuc ..Jutro zakupie ten proszek zasadowy moze cos pomoze ! Napisze Ci ze mam jeszcze kontakt z jedna dziewczyna ktora miała takie same objawy jak my odziwo rowniez psychoteriapia byla strzalem w dziesiatke ! Pomoglo jej bardzo i zyje teraz normalnie choc zajelo jej to 3 lata */ Tak sobe mysle ze tyle pieknych chwil przezylam tak bezinteresownie *( Nawet moj własny slub rok temu mnie nie cieszyl bo wiecznie bylo nie tak z moim organizmem ... Porozmawialam dzis z mezem mowilam mu o Tobie o tym ze bylo tak samo jak u mnie ze wyleczyla sie mimio to i cieszysz sie zyciem :) Powiedzial zebym udala sie do psychiatry zebym naprawde sprobowala i napewno to zrobie to bedzie moj powazny krok moja wielka walka o radosc zycia :) Mam tez leki ktore poprzednia lekarka mi przepisala wiec wlacze je od pn a warto sprobowac moze sie uda ,moze to moja nadzieja ! Ja tez placze patrzac na moje otoczenie na to ze moga zyc szczesliwie czasami tlumacze sobie ze przeciez przez 23 lata funkcjonowalam normalnie wiec organizm moze sie przestawic ... Teraz to najmniejszy bol od razu diagnozuje tak nauczylam sie skupiac na swoim ciele */ Beatko ja pije siemie lniane bardzo dlugo gotuje sobie tak jak napisalas ale nie widze jakiejs szczegolnej poprawy ,mimo to bede pila dalej (mam tez takie mielone i w ziarenkach) Najbardziej jest mi przykro ze trwa to juz prawie 3 lata !! dolkadnie 12 grudnia minie rocznica moich cierpien :( Nie wiem moze kupic sobie dodatkowo jakies ziolowe proszki na uspokojenie ? Moze jakies herbatki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość beata semczyszyn

m.....ilo mi kingo ze odpisujesz na moje uwagi ale jak zaczniesz czytac od 1 strony to ja ja stworzylam bo szukalam u ludzi jakies pomocy pij regularnie siemie lniane o dobrze ci to zrobi o do srodkow na uspokojenie najlepiej by bylo zeby ci je wlaczyla lekarka dobierajac do tego antydpresanty ja zazywam xanax o przedluzonym dzialaniu zaczynalam od duzej dawki a w miare poprawy lekarka mi je zmniejszala nigdy nie zazywaj sama takich lekow nie kupuj zadnych lekow w aptece bo one sa nic nie warte a tylo a tylko wydasz pieniadze wiesz ja tez w to wszytko nie wierzylam ze sie uda ale jak zaczelam to wszystko zazywac a wczesniej rozmawiac ze swoja pania doktor mowila i powtarzala ze jak moj organizm sie nie wyciszy to dalej bede cierpiala bo w mojej glowie tylko mysle o bolu wiesz jak zaczelam o tym myslec zaczelam sie wysypiac wrocil apetyt przeszly nudnosci no i zaczelam sama wychodzic na spacery co wczesniej nie bylo mozliwe o mi sie nogi czesly uwierz w siebie idz do dobrego lekarz opowiedz mu o swoich problemach nie wstydz sie onich mowic z ta nasza piekna choroba da sie zyc bo nie mysl ze czasam nie cierpie ale umiem sobie radzic proszekj zasadowy lub sok z cytryny no i nerwy do konserwy pozdrawiam ciebie meza dziecko i milo mi bedzie jak bedziemy do siebie pisaly moze za miesiac bedziesz radosna i usmiechnieta czego ci z calego serca zycze pomysl ze nie tylko ty cierpisz ale takze inni pozdrawiam beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość beata semczyszn

kingo nie mysl sobie ze jestem taka madrala bo jestem starsza od ciebie mam syna 30 i czekam na wnuka ale chce ci pomoz bo ja tak bardzo cierpialam i tez szukalam pomocy bo w domu nie mialam zrozumienia a ty jestes taka mlodziutka a czasami lepiej pogadac z obcym niz z rodzina .... napisz cos o sobie wiecej gdzie mieszkasz czy pracujesz ile lat ma twoje dzieciatko a nie tylko o chorobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Beatko ... Niestety czuje sie strasznie :( w dalszym ciagu zero poprawy a jest jeszcze gorzej :/ otóż tak brałam leki przeciwdepresyjne i boze myślałam ze schodze z tego świata po 6 dniach stosowania w nocy dostałam takiego ataku ze myślałam ze umieram pieczenie w ciele od brzucha po sama szyje zdążyłam dolecieć tylko do męża i go zbudzić myślałam ze upadnę kazalam wzywać mu karetkę bo tak się zle czułam :( takich ataków miałam jeszcze pare tez nocy serce zawsze boje jak oszalałe &#128530* wczoraj bylo w porządku dzis w nocy powtórka znowu to samo znowu pieczenie w klatce piersiowej uderzenia goraca pot lzy :/ żołądek boli strasznie nawet teraz czuje ze jest zle ... Nie wiem co to za ataki pieczenia w ciele myślałam ze to zgaga ale boże aż taka raczej nie z takimi objawami :/ 6 mam wizytę u psychologa czekam jak na zbawienie bp sama nie wiem co począć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość beata semczyszyn

kochana kingo pieczenie w zoludku i w klatce piersowej to nic innego jak zarzucanie tresci zolodkowej czyli kwasow do przelyku j mialam takie pieczenia ze nie raz wyladowalam na sorze bo myslalam ze to zawal a to tylko kwasy wiesz co powinnas jesc kolacje lekkostrawna o godz 17 i spac w pozycji pollezacej bo jak spisz plasko to wtedy sie ulewaja a co do antydepresantow to powinnas ich nie przerywac bo bo 2 tygodniach stanie sie mocniejsza i powoli sama zacznie sie wyciszac jak masz takie pieczenia to opojaj sobie wode niegazowana lub przed spaniem wypij sobie proszek zasadowu nie mysl sobie ze czasami nie cierpie chociazby w niedziele byl atak pieczenie syn przyniosl chalwe i dosc zjadlam a pozniej wole nie pisac najpierw soda z woda a pozniej proszek zasadowy i nawet przeszlo ale nerwy byly trzymamy sie pozdrawiam goroco beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość beata semczyszyn

kingo musisz byc w ciaglym stresie bo takie pieczenia moga byc twojego cierpienia palenie papierosow i picie mocnej kawy moga nasilac dolegliwosci pisz do mnie i poddawaj sie pozdrawiam beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko to nie bylo typowie pieczenie w zoladku ...tylko jakis dziwny objaw nowy pieczenie w ciele calym doslownie , jakby jakies srodki zewnetrzne zadzialaly dzis w nocy bylo wporzadku co prawka zbudzilam sie ale staralam sie nie mysle oraz zasnac na sile udalo sie , choc mam strach przed noca :/ Nie pije kawy ani nie pale ,jem malo co prawda jem tez czasami po godz 20 bo boje sie ze schudne jak nie bede jadla i miala taka duzo przerwe :( Rozmawiam sama ze soba chce sobie tlumaczyc ze bedzie ok ,bede czytac ksiazki o sile umyslu kto wie moze pomoga :) PoTworny żoładek !!! - chyba nigdy nie bedzie moim sprzymierzeńcem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość beata semczyszyn

kingo mysle o tobie i caly czas mysle ze sa to zaburzenia psychosomatyczne ktore nie sa zalezne od ciebie i umiescily sie w zoladku jezele gastroskopia nic nie wykazala a moze skontaktuj sie ze swoim lekarzem pierwszego kontaktu internista moze ci cos doradzi kochana kingo naszej choroby nie da sie calkowie wyleczyc ale mozna z nia zyc i beda lepsze i gorsze dni musisz tez sama zaobserwowac siebie po, czym dolegliwosci sie nasilaja ja bylam taka zestresowana ze caly organizm mnie bolal byla taka slaba ze nieraz myslam ze bedzie lepiej ja wezme tabletki ... i skoncze ze soba z calego serca musisz isc do lekarza bo uwazam ze to jest poczatek depresji tak jak bylo u mnie bedzie dobrze nie zalamuj sie ale musisz zazywac antydepresanty i leki na zolodek wiesz latwo wpoasc w chorobe trudniej z niej wyjsc ale dasz rade jezeli chcesz mozesz do,mnie nawet zadzwonic komorka 692515664 trzymaj sie cieplo i glowa do gory beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość beata semczyszyn

kingo napewno nie ogladalas dzisiaj pytania na sniadanie wlasnie byly poruszane sprawy o dolegliwosciach somatycznych mowili o naszej chorobie ze zaczyna sie i miesci w naszej glowie dlatego nie powinnismy bac sie do specjlalisty lekarz okreslil to jako zaburzenia lekowe strach przed bolem pozdrwawia beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ... Dziękuję Ci za wszystkie rady . Ciągle cierpię na bezsenność bo budzą mnie mdłości i bole żołądka ... Beatko zadz do Ciebie w weekend jesli moge &#128522* niestety nie oglądałam programu ale może znajdę powtórkę w Internecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko Witaj ... Nie mam nawet chwili na odpoczynek ani telefon :/ Nie czuje sie nic a nic lepiej :( Najgorsze ze doszly bezsenne noce ,nie moge spac ... bo ciagle mysle i sie zle czuje ... zakupilam wlasnie wode zuber zamierzam tez ja pic ... Zero poprawy :( jakie to ssmutne :( Pozdrawiam Cie goraco :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość beata semczyszyn

kingo mysle ze nie bylas u lekarza i nie zazywasz lekow bo jak by tak bylo czulas bys sie lepiej i bys spala ale wybor nalezy do ciebie sama sobie nie pomozesz chyba ze jestes mocna psychicznie pordrawiam beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość beata semczyszyn

kingo nasza choroba jest zakodowana w naszej pszychice jezeli jej nie wyleczymy bedziesz cierpiala uwierz mi ze gdyby nie wizyta u specjalisty do, ktorej namowila mnie kuzynka nadal bym cierpiala tez byla bezsennosc brak apetytu chudniecie ale teraz ciesze sie z zycia jestem silniejsza i staram ci siw pomoc zebys tez cieszyla sie zyciem ale moze masz jakies problemy w pracy domu ktore tez odbijaja sie na twoim zdrowiu pisz i odzywaj sie do mnie wie sz traktuje cie jako corke na odlegloscm tak bym ci chciala pomoc pozdrawiam i caluje goraco beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko wizyte u psychologa mam 16 Listopada bo Pani doktor odwolala moja wczesniejsza wizyte,lekow psychotropowych nie biore ... nie umiem sie do nich przekonac poniewaz sie ich bije biore hydrozyzyne na noc , to narazie na tosie zdecydowalam ,innych sie boje bo boje sie ze dostane takich objawow jak wczesniej :( Bede sie oczywiscie odzywac :) Do lekarza napewno sie udam gdyz wiem ze tego potrzebuje jednak co do psychotropow tak jaknapisalam ciezko mi sie przekonac :(zobaczymy co powie Pani psycholog czekam na jej opinie ,wiem ze mam narwice Beatko zdaje sobie z tego sprawe naprawde. Wiem ze musze sie leczyc ale boje sie strasznie tych psychotropowych lekow ,ciezko mi sie znowu do nich przekonac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość beata semczyszyn

kingo ja tez balam sie psychotropow bo wszyscy mowili ze uzalezniaja ale ja je bralam wedlug mojego lekarza i jak widzialam ze lepiej sie czuje po nich to znaczy zaczelam lepiej spac i coraz bardziej bylam wyciszona stopniowo lekarka zmniejszala dawki tak ze teraz biore tylko antydepresanty bo boje sie ze mocne dolegliwosci powroca a tego sie bardzo boje bo oprocz tego przyplataly sie baskie sprawy i mysle ze w z nowu bylam w dole o jestem slaba psychicznie i bardzo boje sie bolu dlatego wole zazywac kazdy ci powie ze leki uzalezniaja ale ja nie mialam wyjscia chcialam zyc jak inni ale to jest twoj wybor iu twoja decyzja czasami rozmowa z lekarzem nie wystarczy powodzenia beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bratko ja nie boje sie ze one mnie uzaleznia boje sie ich skutkow ubocznych ... Tego kolotania serca raz goravo raz zimno dziwnego pieczenia w ciele .. Omotania ja tego sie boje :/ nie tego ze mnie uzaleznia :( juz sama nir wi co poczac , bede sie widziala z psychiatra moze jutro wiec zapytam poniewaz rowniez czekam na konsultacje ... Moze ona cos doradzi również.. I dziękuję Ci za wszystko *3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość beata semczyszyn

kochana kingo wszystkie leki bierze sie pod kontrola lekarza nie wolno samemu zazywac lekow ja na przyklad po pierszych lekach tez sie zle czulam ale zadzwonilam do pani doktor i zmienila na inne po ktorych dobrze sie czulam ponadto mialam telefon do pani doktor i informowalam jak sie czuje i tak jest do tej pory chociaz spotykam sie tylko kiedy skoncza mi sie leki lub jak sie zle czuje i potrzebuje porady moze ja trawifam na dobrego lekarza pozdrawiam beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×