Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Złamanie stawowe kości piętowej z przemieszczeniem


Gość Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stocki24

Ja doznałem wieloodłamowego złamania pięty. Po dwóch tyg (opuchlizna nie chciala zejsc) operacja i płytka z 8 śrubami( w pierwszej dobiepo operacji ból nie do wytrzymania natomiast później żadnych dolegkiwosci), 4 dni w szpitalu i do domu. W domu 6 tyg z nogą w górze i zero picia i palenia. W 6 tyg po operacji wizyta u ortopedy i papa, żegnaj gipsie. Przez pierwszy tydzień przyzwyczajenie nogi do chodzenia z dwoma kulami, teraz zaczyna się drugi tydzień i jedną kule odstawiłem choć jest ciężko ale powoli chodzę. Oczywiście rehabilitacja i dobre myśli ale jeszcze parę tyg i będę chodził normalnie. Sstopa spuchniętą ale lekarz jak i rehabilitant mowia zeby sie tym nie przejmować  puki nic innego się z nogą nie dzieje. Co do płytki to najprawdopodobniej zostaje jeśli nie będzie mi przeszkadzać ( wyjecie wiąże się znów z przechodzenie tego wszystkiego w pewnym stopniu jak i z jakimiś powiklaniami po drugim cięciu w tym samym miejscu). Także wg mnie nie ma co się użalać nad soba tylko brac sie za robote i bedzie oki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×