Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Refundacja zabiegu zmniejszenia warg sromowych


Gość Dorota

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałabym się dowiedzieć, czy zabieg labioplastyki, czyli zmniejszania wwarg sromowych mniejszych jest mozliwy poprzez zrefundowanie przez NFZ, jezeli mam je naprawdę przerośnięte, i przeszkadzają mi fizycznie i estetycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Jeśli to jest rzeczywiście przerost znaczny przeszkadzający fizykalnie raczej taki zabieg będzie można wykonać na koszt ubezpieczenia w NFZ. Trzeba zapytać się w ośrodkach wykonujących takie zabiegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorota skąd jesteś? ja mam ten sam problem:( moje wagi są bardzo duże do tego nie symetryczne i jakby obuchniete i bolą,bo sa narazane na ciagłe obtarcia- koszmar. Mam wrażenie że ostatnio mi sie powiększyły:/ ( seks mnie nie cieszy)Nie wiem czy porozmawać o tym z ginekologiem ( chodzę do przychodni i boję się że nie zostane potraktowana poważnie, poza tym mój gin widział je nie raz i nic mi nie sugerował) czy poszukać odrazu chirurga ale na plastyczna operacje mnie nie stać:( poczytałam troche na różnych forach że można to zrobić prywatnie za 300-500 zł. Ja jestem z dolnego śląska i muszę kogoś znaleźć z tego regionu) Pozdrawiam J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KodeksEtyczny

Jak czytam wpisy babeczek które piszą, że chcą się poddać takiej operacji bo *się wstydzę* to rzygać mi się chce! jak się wstydzisz to masz problem, zbieraj 3000 tysiące na zabieg a nie płaczesz! jak masz faceta i się z Tobą kocha, nic nie mówi to widać jednak problemu on z tym nie ma! Są kobiety które naprawdę maja z tym problem ALE FIZYCZNY nie psychiczny! A przez takie jak Wy odbiera się im możliwość sfinansowania zabiegu! zastanówcie się czy nie macie większych problemów! Wstyd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ewelina 6

Ja bym na ten zabieg do szpitala nigdy bym nie poszła, nawet gdyby mi dopłacali. Zapewne przyszedł by mnie oglądać jako dziwactwo cały personel wraz z salowymi i studentami. Zrobił mi taki zabieg w Łodzi doktor Andrzej Dawidowicz w swoim gabinecie. Było bardzo intymnie. Ładnie się zgoiło i jestem bardzo zadowolona. Cena w porównaniu z innymi klinikami była całkiem przystępna - 1500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem, bardzo wstydzę się swojego ciała, nie lubię przez to się rozbierać i uprawiać seksu. Zastanawiałam się własnie nad operacją, tym bardziej, że jak tu ktoś wyżej wspomniał nie jest to duży koszt. z Tym,że ja znalazłam taka ofertę: http://www.uroda.medicover.pl/home/ginekologia-estetyczna/. Co o niej sądzicie? Czy warto udać się do tej kliniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety jeżeli waszym partnerom to nie przeszkadza to po co tyle płacić? Też mam z tym problem, mojemu narzeczonemu to nie przeszkadza a ja już się przyzwyczaiłam ale mam odwieczny problem bo mam ciągle infekcje */ podczas seksu tak mi czasem spuchną, że nie mogę nóg złączyć. Ten zabieg powinien być refundowany!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o labioplastykę to ja polecam doktor Kupczyńską.

Długo wahałam się do kogo iść z tym problemem ale w internecie znalazłam mnóstwo osób ją polecających. Udało mi się z kilkoma nawiązać kontakt i mówili bardzo dobrze i o zabiegu i pani doktor. teraz sama mogę się przyłączyć do tematu bo jestem już po zabiegu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×