Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Opuchnięcie penisa po stosunku


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Angelika

Witam mam 20 lat i od 3 miesięcy mam problem a mianowicie Spuchła mi cipa jaknwsadziłam sobie agresrt i nie mogłam go wyjąć wydobywa mi sie ze sromu żółta lepka wydzielina nie raz zmieszana z kolorem czerwonym Nie moge isc do lekarza iż mieszkam od niedawna w australi i nie mam ubezpieczenia a nie orientuje sie tam jeszcze dobrze z terebem. PROSZE O POMOC !!!! Ps: boli podczas oddania moczu a po kąpieli ma niemiły zapach i nie jest on naturalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, puchnięcie penisa jest normalne po ostrym używaniu. Jak zapobiegac(nie zawsze działa): * Przy stosunku pilnować aby partnerka była zawsze wilgotna (ew. lubrykant) * Przy dłuższej masturbacji koniecznie lubrykant Ale wiadomo, jak się męczy penisa przez ponad 3-4 godziny to nic się na to nie poradzi. U mnie opuchlizna trwa zazwyczaj 2-3 dni. Mam natomiast pytanie: Czy ktoś wie jak przyspieszyć schodzenie takiej opuchlizny? Na chwile obecna spróbuję altacet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ma 100% racje puchnięcie penisa jest normalne po ostrym używaniu. Również kiedyś używałem maści altacet, lecz najlepszy środek jaki znalazłem na szybkie schodzenie opuchlizny to Diclac LipoGel 12 godzin i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ktoś tam.

Witam, od dwóch dni skóra na moim członku jest spuchnięta, jest to raczej spowodowane długą masturbacją (sucha i mokra) Swędzi tylko trochę jak chodzę ale to chyba przez obcieranie o bokserki. (W pierwszy dzień z początku bolał mnie trochę pęcherz po objawieniu się opuchlizny ale już jest dobrze bez żadnych bólów) Nie wiem co z tym zrobić, czy to samo zejdzie po kilku dniach? Pierwszy raz mam takie coś i nie wiem co z tym zrobić, nie mam żadnych alergii, na nic nie jestem uczulony  i się boje żeby opuchlizna nie zrobiła się większa. Miał ktoś z was może coś takiego, jest na to jakaś maść albo tabletki? Czy po prostu poczekać aż samo zejdzie!? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×