Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Opuchnięcie penisa po stosunku


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj zabalowalem z laska kochalem sie ... i coraz czesciej kiedy sie kochalismy czulem maly bol jak jej wkladalem bo jak by sie jej dziurka zmiejszyla no ale ok kochamy sie nagle ok koniec tegens.. ja dzis rano wstaje patrze a penis jest spuchniety prawie caly glowie od prawej strony grubszy ze 3x z tej opuchlizny pierwszy raz mi sie takie cos zdarzylo co mam zrobic czy poczekac moze az opuchlizna zejdzie ? czy do lekarza chociarz mi sie do niego nie usmiecha isc:( czekam na odp pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opuchlizna rzeczywiście schodzi ale jak się utrzymuje dłużej niż tydzień to należy natychmiast skontaktować się z lekarzem który da skierowanie do androloga nie należy lekceważyć powagi sytuacji bo to bardzo delikatny narząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość opuchnięty

mam pytanie, jestem po zabiegu stulejki juz ok 2 miesiace. i teraz z lewej strony nieco mi napuchł i pojawiło sie kilka plamek jakby ropy. bardzo sie tego przestarszayłem. co to może być? czekac aż samoistnie zejdzie czy jechac do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam partnerke kochamy sie, ale ostatnio chcielismy aby nasze stosunki byly dluzsze *) kupiłem w sex-shopie środek STUD 100 użylem go raz i dobrze ale za drugim razem po stosunku moj penis napuchł, znaczy poprostu skóra zrobiła sie grubsza inie chce sie zmienic *( mam to juz dzien i nic nie zeszlo. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 16 lat i jakies 4 miesiące temu rozpoczołem życie seksualne na początku kochalem sie z dziewczyna w prezerwatywie ale teraz bierze pigułki antykoncepcyjne. Z gumka bylo wszystko ok ale gdy kochalismy sie bez niej nastepnego dnia moj penis dosyc znacznie spuchł. Nie odczowam zadnego bólu ale nie wiem co mam zrobic PROSZĘ O POMOC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebastian

Witam! Kochałem się z dziewczyną z piątku na sobotę i w sobotę rano zobaczyłem, że mam opuchliznę na członku wygląda to jak pierścień o grubości kciuka. Opuchlizna powoli schodzi ale i tak się martwię. Co mam dalej robić? Czekać aż opuchlizna zejdzie czy udać się do lekarza? Może są jakieś maści albo tabletki na takie rzeczy? Proszę o POMOC!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł

siemka mam 18 lat i niedawno kochalismy sie z moja dizewczyna bardzo ostro... i dosyc bardzo opuchl mi penis tak ze zeszla skora... bo je sie i nie wiem co robic... PROSZE O POMOC!!! :(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 16lat muj1stosunek odbyl sie w sobote (wczoraj) dzis rano wstaje muj penis jest delikatnie opuchniety na grzybie pojawiły sie nie wielkie czerwone plamki odczuwam niemocny bol nie wiem co robic pomocy czy isc do lekarza wstydze sie troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez to się przydarza czasem. ot choćby dziś rano bo wczoraj było wesoło wieczorem *-) NA PEWNO zniknie po 2-3 dniach. Po prostu panowie i panie - delikatniej z maluchem bo to nie lina do ciągania a część naszego wspaniałego ciałka i nie można tak ostro! *-) Nie ma czego się bać. No chyba że po ok. tygodniu jeśli nie schodzi to wtedy kierunek - urolog. I też się nie bać! To lekarz i nie zrobi krzywdy, nie skrytykuje, nie wyśmieje. Wręcz przeciwnie. Ja mam swojego i od czasu do czasu go odwiedzam bo fajny facet. Nie tylko baby sprawdzają se podwozie!!!!!!!!! :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. ja mam to samo. w sobote zabawilismy sie troszke ostro z moja dziewczyna. jestesmy juz razem ponad dwa lata i takie cos przytrafilo sie mi pierwszy raz. wiec tak, opuchlizne zauwarzylem juz kilka godzin po stosunku. na poczatku byla tylko z prawej strony pod grzybkiem. na drugi dzień zaczela sie zmniejszac, ale w poniedzialek juz opuchlizny nie bylo tylko cos jakby groba twarda zyla od prawej do lewej strony troszke pod grzybkiem. . tylko tak, to jest koloru skury nie wiedze tam zadnej przeplywajacej krwi. z prawej strony jest to bardziej rozbudowane. w poniedzialek wieczorem uprawialismy sex i sprawialo mi to troche bólu, najbardziej przy wkladaniu. po stosunku cykl zacza sie od poczatku, czyli dzisiaj jest wtorek a on jeszcze jest spuchniety. to mi przejdzie? poczekam do tygodnia i pojde do lekarza. prosze o pomoc koledzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie albo mocz (przy długim wstrzymaniu) albo sperma (przy wstrzymywaniu wytrysku) uwięzła pod skórą penisa i nie wydostała się na zewnątrz. Możliwe jest jeszcze obtarcie lub reakcja uczuleniowa. Najlepiej skontaktować się z lekarzem - to nic wstydzącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dorota 33

Ddorota. moj maz dlugo nieuprawial ze mna sexu. 8 dni temu doszlo do tosunku po ktorym spochl mu penis przy jego koncu i niestety nieschodzi. Przy tym bardzo boli. Niema ubezpieczenia wiec prosze o jakas rade jakies leki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość moze pomoglem

nikt tu juz dawno nie pisal ale Dorota, 2 tyg temu wiec odpisze dla nastepnych poszukiwaczow tego tematu.ja mam juz 25 lat i nadal mi puchnie penis po dlugim bzykanku, w sumie nie wiem od czego to zalezy czy od czasu czy szybkosci, a moze malo wilgotna szparka...puchnie w tym miekkim miejscu pod zoladziem,nie oslonietym skorka. mnie to akurat nie boli tylko dziwnie wyglada, przechodzi po 2 dniach. tez na poczatku myslalem ze cos nie tak bo mialem taka kulke podluzna za 1 razem, innym razem prawie dookola ale juz wiedzialem o co chodzi i nie ma co panikowac.czasem tez mi caly napuchnie wyglada dziwnie duzy znaczy jak *spi*, powinien byc maly a jest dluzdzy i gruby ale tez przechodzi na drugi dzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×