Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból brzucha w okolicy pępka nasilający się podczas ruchu


Gość Issabell

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Issabell

Od pewnego czasu mam dokuczliwy i czasem bolesny ból, zazwyczaj w okolicy pępka i jednocześnie z prawej strony podbrzusza. Podczas spaceru lub dłuższego poruszania się odczuwam ból ten bardziej. Gdy leżę i rękoma lekko naciskam na brzuch ból się nasila, Nogi mi drętwieją od kolan w dół. Wcześniej myślałam, że może to być ciąża, gdyż ostatnie dwie miesiączki były nieregularne i mam opuchnięty brzuch. Wczoraj zrobiłam test, jednak wynik wyszedł negatywny... Czy to wyrostek? Jeśli tak, to co powinnam zrobić? Proszę o radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno nie jest zapalenie wyrostka robaczkowego. Objawy oraz zaburzenia miesiączkowania mogą sugerować jakąś patologię raczej w zakresie narządu rodnego. Radzę w tej sprawie skonsultować się z ginekologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Issabell

Ból jest coraz silniejszy. Mam problem z poruszaniem się... Gdy rano wstaję z łóżka ból ten jest silniejszy i trudno go opisać. Obecnie nie pracuję, ale czuję się bardzo zmęczona, senna i nie mam na nic ochoty. Cżęsto też boli mnie głowa i mam gorączkę, mam światłowstręt i niewiem już co mam robić Widać że mój brzuszek z dnia na dzień jest większy, czy to może jakaś infekcja, albo jakieś zapalenie czy może ciążą? .Dziwnie się strasznie czuję. Nie wiem co to jest. Obecnie jestem za granicą i nie bardzo wiem gdzie mam szukać pomocy, tym bardziej że nie znam języka angielskiego. A Polska klinika jest spory kawałek ode mnie, bo około 200km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna pani wykonać chociażby usg jamy brzusznej i narządów rodnych(dopochwowe)-może to być np.torbiel jajnika.Pisze pani o podwyższonej temperaturze,może to być też przewlekłe zapalenie przydatków prawych-konieczna wizyta u ginekologa.Można tez wykonać na samym początku badanie moczu,aby wykluczyć infekcję dróg moczowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×