Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Twardy spiczasty guzek pod pachą


Gość Gosia

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc, tak jak w temacie od ok. 3 dni wyczówam w górnej części prawej pachy mały guzek wielkości ok 2mmx2mm, twardy o spiczastym końcu, można go porównać czuciowo do krosty, ale która jest pod skórą. Co to może być? do jakiego lekarza mam się zgłosić i co z tym dalej?? Dodam że nie jest to wina żadnego dezedorantu ponieważ od roku używam tego samego w kulce i tego samego żelu pod prysznic... Nadmienie że guzek ten jest wyczuwalny przy dokładniejszym *przyłożeniu* palca. Dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam powinas pierw zgłosic sie do lekarza rodzinnego,a on jesli bendzie potrzeba da Ci skierowanie do chirurga na konsultacje. może to byc powiekszony wenzeł chłony ja tez tak miałam dlatego warto porozmawiac z lekarzem rodzinym ze mna bylo inaczej bo samo zniklo po jakims czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek

Cześć Miałem bardzo podobnie ale u prawej ręki a wtedy akurat oglądałem film katastroficzny o końcu świata i zagładzie ludzkości i jak sie dotknąłem to poczułem właśnie to i pierwsze co mi przyszło wtedy do głowy to to że będzie po mnie hehe ale schiz :D Ale myśle że nie ma sie co martwić (bynajmniej tak jak w moim przypadku) Tak jak napisała j,~ to jest powiązane z węzłami chłonnymi. U mnie dla pewności pobierali mi krew i nic w niej nie wyszło złego i też znikło po jakimś czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zauważyłam że mogę *to coś* chycić w dwa palce, jest to o owalnym kształcie i troszkę ma boki takie szpiczaste, jest twarde i jakby przyczepione do skóry... Czy ktoś miał coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja. do lekarza idę w poniedziałek ale chciałam się was poradzić, a mianowicie nie napisałam wam wielu objawów które w rezultacie dają (przynajmniej mi) obraz chłoniaka... a mianowicie od jakiegoś czasu mam zawroty głowy, brak apetytu,moja temp. ciała wynosi normalnie 35,5 a od jakiegos tygodnia 36,8, mam ten guzek pod pachą co moi rodzice skwintowali jako zwykłe zapalenie węzła chłonnego(nie są lekarzami), od ok 1,5 tyg jeste osłabiona, cały czas chce mi się spać, mam uczucie mrowienia w tej prawej ręce, uczucie kłucia w kościach, czasami mam rozmazany obraz jak patrzę na prawe oko (zdarzyło mi się tak 2 razy), i coś bardzo dziwnego okropnie czasami swędzi mnie skóra... to chyba tyle co o tym sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×