Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Stulejka? w czasie zwodu napletek nie schodzi


Gość kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie zaczynam się obawiać jednej rzeczy. Chodzi mi o to że na zdjęciach np na tych jak penis jest podczas erekcji to napłonka wg nie widac jest rozciągniety http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/84/Human_penis_both_flaccid_and_erect.jpg A ja mam taki problem ze podczas erekcji naplerek zbiera mi sie za żołędziem tak sie fałduje jak tu: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6f/Penis_shaft_veins_.jpg Dodam że żołędz jest połączony z tym napletkiem od dołu i poprostu nie moge bardziej tego napletka naciągnąć bo jest połączony, czy to jest normalne? prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie chłopaki nie bójcie się ja mam(miałem) ten sam problem ale podczas stosunku nie robi to wielkiej różnicy bo napletek i tak i tak zejdzie podczas gdy włożycie penisa do pochwy. Mam 15 lat i mój penis ma ok 16 cm czyli tyle ile zadowala kobiety a więc już może nie być większy ale wiecie jeżeli robicie to ze swoja dzw to raczej nie będzie zwracała uwagi na jego wygląd, sprawność i wielkość tylko na was... Nie przejmujcie się tym bo nie ma powodu a jeżeli naprawdę się boicie to pójdźcie do urologa i on powie wam to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem tez podobne sytuacje takie jak powyżej np. miałem przyczepiony napletek do żołędzia i miałem taki krótki zabieg i pomogło mi to, lekarz odciął napletek od żołędzia skalpelem i tyle bez bólu... Pozdro i chciałem powiedzieć ze miło się czyta jak mężczyźni wymieniają się na wzajem takimi info... Narq...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 17 lat masturbuje sie juz nawet dlugo i mam problem bo gdy penis jest w stale spoczyku to moge tylko troche sciagnac napletek i to samo jest w czasie wzwodu dopiero po kilku minutach gdy probuje naciagnac napletek to powoli schodzi z żołędzia. Gdy sciagne go całkowicie to zatrzymuje sie na rowku zażołędnym i nie mogę go zsunąć z powrotem i odczuwam ból na żołedziu gdy go dotkne. Prosze o pomoc. dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×