Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból powrózka nasiennego przy dotyku


Gość Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas temu (szacując) około połtora roku temu odczuwałem ból podbrzusza i powrózka lewego jądra (czasem bol ten w mniejszym stopniu przenosił sie na prawą stronę podbrzusza i prawy powrózek nasienny wtedy lewa część ustępowała na moment całkowicie) Odwiedziłem lekarza ...było USG w okolicach podbrzysza oraz USG jąder . lekarz równierz sprawdził ręcznie wczesniej smarując zelem(Dokladnie nie wiem) USG nie wykrylo nic a w dzien wizyty cały bol nagle ustąpił. Późnie jjeszcze raz badanie ręczne i lewy powrózek trochę grubszy od prawego , mimo to lekrza urolog stwierdził, że w normie. Jakiś czas później bol się powtarzał co dziwne tylko w momencie badanie powrózka przeze mnie jak zlecił mi lekarz . Nie wiem co to może byc , gdy zapominam nie boli gdy sprawdzam , badajac sam siebie lewa strona wyraźnie wrazłiwa na dotyk i chyba ta wrazliwość wiąrze sie z jakims bolem. Przeszłość związana z jądrami w moim przypadku : w wieku ok 10 lat , moze troche wczesniej miałem zabieg sprowadzenie jąder do moszny, gdyz występował zanik. Dodatkowo kiedys podczas zasypiania swędziały mnie pozostałości zszycia moszny , które mam do dzis jako 22 latek i próbujać potrzeć moszne nacisnąłem na lewe jądro dosyć boleśnie od tamtej pory troche inaczej wygladała najądrze prawe od lewego (naciśnietego podczas zasypiania) miałem również stulejke , która przeszła wraz z dojrzewaniem. Bardzo prosze o odpowiedż czy taki przypadek coś By Panu Zasugerował co to moze byc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic niepokojącego w tym co Pan opisuje nie widzę tym bardziej skoro urolog nie stwierdził żadnej patologii. Myślę, że nie powinien Pan niepokoić się tą sytuacją i na pewno uspokoić się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×