Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problem przy współżyciu, stulejka?


Gość Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd zacząłem życie seksualne z dziewczyną pojawił się pewien problem - boli mnie (szczypie, piecze) żołądź po ściągnięciu zeń napletka. Nie wiem czy jest to stulejka, bo podczas spoczynku penisa mogę bez problemu ściągnąć napletek, ale podczas wzwodu już przychodzi mi to z pewnym trudem (ale de facto mogę ściągnąć). Ponadto wydaje mi się, że żołądź jest jakby siny (ma czerwono-purpurowy kolor podczas wzwodu). Gdy byłem młodszy bagatelizowałem ten problem, ale teraz mając 18 lat jest to dla mnie kłopotliwe, bo podczas stosunku nie jestem w stanie doprowadzić do ejakulacji, a ponadto nie odczuwam przyjemności z seksu. Czy jest to stulejka czy też coś innego? Czy być może przejdzie to z czasem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co opisujesz nie wygląda na to, żeby to była stulejka. Jeśli napletek zsuwa się z żołędzia w czasie spoczynku i w czasie wzwodu to nie rozpoznaje się w tym przypadku stulejki. Utrudnione odprowadzenie napletka z żołędzia w czasie wzwodu może jednak świadczyć o zbyt krótkim wędzidełku. Dlatego radzę z tym problemem udać się do urologa. Bez badania trudno cokolwiek konkretnego napisać co to może być. Lekarz urolog przebada i wytłumaczy jakie powinno być dalsze postępowanie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam 33 lata i mam podobny problem. Podczas uprawiania a tak dokładnie zaraz po, piecze/szczypie mnie penis. Po kilkunastu minutach kiedy chcę ponownie uprawiać sex podczas wzwodu odczuwam już dyskonfort bo szczypie mnie penis i gdy zaczynam wkładać go do pochwy uczucie pieczenia narasta. Penis jest zaczerwieniony a dokładnie skórka na zciągniętym napletku. Zauważyłem również że skórka jest jakby bardziej delikatna i wrażliwa. Dodatkowo schodzi z niej cieniutka powłoka naskórka a sama skórka jest trochę spękana. Próbowałem smarować sudokremem ale nie wydaje mi się aby to pomagało. Nigdy wcześniej tego nie miałem z tąd moje zdziwienie. Proszę o poradę! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Jeśli napletek zsuwa się z żołędzia w czasie spoczynku i w czasie wzwodu to nie rozpoznaje się w tym przypadku stulejki. Utrudnione odprowadzenie napletka z żołędzia w czasie wzwodu może jednak świadczyć o zbyt krótkim wędzidełku* ???????????????? co z Pana za lekarz ???????? Miałem to samo czyli w spoczynku napletek schodził bez problemu ,w we wzwodzie schodził ale z trudnością i to była właśnie czesciowa stulejka a nie zadne wedzidełko. Przeszedłem zabieg czesciowego obrzezaniai teraz jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×