Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ganglion kostki stopy


Gość Ania F

Rekomendowane odpowiedzi

Panie doktorze, mam ganglion na wew. kostce stopy ok 3cm (rozpoznany) u ortopedy do którego poszłam dostałam 4 zastrzyki i mam iść na 5-ty. Niestety lekarz nie poinformował mnie, że aplikuje mi silny steryd Diprophos nie przeprowadził ze mną żadnego wywiadu czy nie mam jakichś przeciwwskazań i czy wogóle zgadzam się na kurację sterydami ja ufając, że nie poda niczego grożnego bez wiedzy pacjenta nie zapytałam myślałam że to jakiś lek przeciw zapalny jestem bardzo nie zadowolona i wściekła gdybym wiedziała NIE ZGODZIŁABYM SIĘ ! czasami trzeba ocenić czy skutki uboczne są warte leczenia prawdopodobnie wiedząc wczesniej wybrałabym zabieg !! bo możliwe skutki uboczne moga być katastrofalne nie warte tego schorzenia. Moje pytanie brzmi czy warto wziąć ten 5-ty zastrzyk ? skoro 4 poprzednie niewiele pomogły efekty są bardzo marne a po tym ostatnim miałam silne kołatanie serca boje się ale nie wiem co robić skoro już zaczęłam ? czy moge przerwać to leczenie nagle ? nie chce zniszczyć sobie zdrowia tym bardziej, że na razie inne dolegliwości mi nie dokuczają (kilka lat temu chorowałam na tarczyce niedoczynność !)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×