Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Tośka

Preparat do oczyszczenia jelit przed kolonoskopią

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Damian
Ja miałem 3 lata temu kolonoskopię i piłem fortrans - 4 litry. Niebyt smaczne, ale za to skuteczne. Zaczęło mnie czyścić już po 15 minutach. Szok. Jutro ponownie mam kolonoskopię razem z gastroskopią (wszystko w uśpieniu) i wypiłem tym razem ten citrafleet + 2 litry wody. Dziadostwo. Prawie w ogóle na mnie nie działa. Po 3 godzinach byłem raz w WC. Rano mam przyjąć jeszcze drugą dawkę, ale prawdopodobnie badanie będę musiał przełożyć i przygotować się fortransem. Zawiodłem się tym preparatem Citrafleet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beata
Miesiąc temu przygotowywałam się Fortransem. Po 2 litrach miałam wypróżnienia non stop przez 3 dni, do tego dreszcze, temperatura, zawroty głowy, nudności i wymioty. Nie byłam w stanie pojechać na badanie. Za tydzień mam powtórkę, tym razem będę testować CitraFleet. Może na mnie lepiej to zadziała :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marek
W dniu 31.10.2017 o 15:06, Gość oli napisał:

Powiem wam jak sobie poradziłem z wypiciem Fortrans. Na czytałem sie i od razu myslałem ze nie dam rady. Ale trzeba to trzeba i powiem wam wypił bym nawet 5 litrów bez problemu mimo ze nawet rumianku nie moge się napic. Mój sposób to na jeden litr preparatu dodałem jeden grejfrut. Po kazdym łyku brałem galaretke truskawkową do ust aby zabic smak i 100% skuteczne. Galaretki nie połykałem ale wypluwałem. Mówie wam tak wypiłem 4 litry i ani jednego odruchu wymiotnego nie miałem a jak pisałem rumianku nawet nie przełkne. Mam nadzieje ze mój wpis pokaze ze nie taki diabeł straszny i wielu ludziom pomoze z tym problemem. Ja juz po kolonoskopii i było ok .Citra Fleet podobno mniej skuteczny wiec jak juz robic to raz a dobrze.Serdecznie pozdrawiam. W razie pytan podaje maila olivier87@wp.pl

Fortans odrzuca - jedyny sposób aby go wypić to w celu poprawy okropnego smaku possać landrynkę ale następnym razem wezmę Citrafleet jest o wiele bardziej znośny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewka
W dniu 23.02.2018 o 20:00, Gość Damian napisał:

Ja miałem 3 lata temu kolonoskopię i piłem fortrans - 4 litry. Niebyt smaczne, ale za to skuteczne. Zaczęło mnie czyścić już po 15 minutach. Szok. Jutro ponownie mam kolonoskopię razem z gastroskopią (wszystko w uśpieniu) i wypiłem tym razem ten citrafleet + 2 litry wody. Dziadostwo. Prawie w ogóle na mnie nie działa. Po 3 godzinach byłem raz w WC. Rano mam przyjąć jeszcze drugą dawkę, ale prawdopodobnie badanie będę musiał przełożyć i przygotować się fortransem. Zawiodłem się tym preparatem Citrafleet.

Zawiodła umiejętność czytania ze zrozumieniem. Ten lek popija się 4 litrami płynów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MSCTax

Малому и среднему бизнесу в России окажем поддержку при внешнеторговых сделках в Китае, Японии и Южной Кореи. Обеспечим транспортной составляющей и проведем все необходимые таможенные процедуры, как со стороны стран экспортёров, так и при импорте товара в Россию.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.