Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Częstotliwość profilaktycznego badania słuchu


Gość Bach

Rekomendowane odpowiedzi

Co ile miesięcy powinno się badać słuch ? (Mam zamiar badać co rok) Jeżeli byłem pod głośnym dzwonkiem w szkolę to słuch zregeneruje się? Chodzi mi tutaj czy mój stan słuchu wróci do normy i nie będzie uszkodzony. Idę do liceum o profilu klasy wojskowej(dużo jest wf) i tu mi nasuwa pytanie.Jakie powinienem zrobić sobie badania ? Mam zamiar zrobić sobie wszystkie badania za 2 lata(w tym wątroby,itd) Czy warto robić tyle i czy nie będzie szkodliwe? Badania będą mi potrzebne do AON-u.Czy lekarz od sportu może mi dać dokumenty dot.mojego zdrowia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ile miesięcy powinno się badać słuch ? (Mam zamiar badać co rok) - słuch bada się tylko w wypadku, gdy jest takowa potrzeba, o tym po konsultacji powinien zadecydować laryngolog Jeżeli byłem pod głośnym dzwonkiem w szkole to słuch zregeneruje się? - chwilowy nadmierny hałas nie powinien uszkodzić słuchu, regeneracja z reguły jest natychmiastowa Chodzi mi tutaj czy mój stan słuchu wróci do normy i nie będzie uszkodzony? - tak Jakie powinienem zrobić sobie badania ? - o rodzaju badań powinna zadecydować szkoła, do której się wybierasz Czy warto robić tyle i czy nie będzie szkodliwe? - wykonywanie badań laboratoryjnych jest nieszkodliwe Badania będą mi potrzebne do AON-u.Czy lekarz od sportu może mi dać dokumenty dot.mojego zdrowia? - tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×