Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Patryk

Intensywne ćwiczenie mięśni brzucha po operacji żylaków powrózka nasiennego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patryk
Mam 15,5 lat.Po operacji na żylaki powrozka nasiennego jestem juz 7 miesiecy,Jutro na w-f mamy robic test sprawnosciowy czyli: wiszenie na drazku na zgietych lokciach lub podciaganie sie-to chyba nie obciaza miesni brzucha bieganie-tez nie obciaza miesni brzuch nozyce-one bardzo obciazaja miesnie,wiec zrobie około 2-3s i sie nic nie powinno stac. Najbardziej sie martwie tymi nozycami ze one moga bardzo brzuch obciazyc i cos sie moze stac.Aby miec maks pkt trzeba robic nozyce 30sek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Oczywiście po tak długim czasie po zabiegu usunięcia żylaków powrózka nasiennego nie ma przeciwwskazań do uprawiania jakichkolwiek sporów i wysiłków fizycznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patryk
1.A jeśli raz w tygodniu nosze około 7-15kg wiader drewna i robię takich około 20 rund(powtórzeń) to moze cos sie stac? 2.Czy można jakos samemu sprawdzic czy zylaki nawróciły czytałem w internecie że chwycić powrózek i kaszlnąć i sie sie skurcza to znaczy czy wracaja? 3.Czy masturbacja,podniecenie moze powodowac ból jader?Bo czasami mnie jadra bola? 4.Spac mam w majtkach czy bez majtek?Jaki mam brac prysznic ciepły,chłodny,czy zimny? 5.Pani doktor powiedziała mi ze teraz mam sie nie przesilać a gdy będę miała 18,19 lat to bede juz mógł pracowac bardziej fizycznie? Z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
1.A jeśli raz w tygodniu nosze około 7-15kg wiader drewna i robię takich około 20 rund(powtórzeń) to moze cos sie stac? - nie 2.Czy można jakos samemu sprawdzic czy zylaki nawróciły czytałem w internecie że chwycić powrózek i kaszlnąć i sie sie skurcza to znaczy czy wracaja? - samemu tego raczej nie da się sprawdzić 3.Czy masturbacja,podniecenie moze powodowac ból jader?Bo czasami mnie jadra bola? - tak, czasami tak 4.Spac mam w majtkach czy bez majtek? - w majtkach Jaki mam brac prysznic ciepły,chłodny,czy zimny? - chłodny 5.Pani doktor powiedziała mi ze teraz mam sie nie przesilać a gdy będę miała 18,19 lat to bede juz mógł pracowac bardziej fizycznie? - tak też robić ja zaleca Pani doktor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi