Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Intensywne ćwiczenie mięśni brzucha po operacji żylaków powrózka nasiennego


Gość Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15,5 lat.Po operacji na żylaki powrozka nasiennego jestem juz 7 miesiecy,Jutro na w-f mamy robic test sprawnosciowy czyli: wiszenie na drazku na zgietych lokciach lub podciaganie sie-to chyba nie obciaza miesni brzucha bieganie-tez nie obciaza miesni brzuch nozyce-one bardzo obciazaja miesnie,wiec zrobie około 2-3s i sie nic nie powinno stac. Najbardziej sie martwie tymi nozycami ze one moga bardzo brzuch obciazyc i cos sie moze stac.Aby miec maks pkt trzeba robic nozyce 30sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.A jeśli raz w tygodniu nosze około 7-15kg wiader drewna i robię takich około 20 rund(powtórzeń) to moze cos sie stac? 2.Czy można jakos samemu sprawdzic czy zylaki nawróciły czytałem w internecie że chwycić powrózek i kaszlnąć i sie sie skurcza to znaczy czy wracaja? 3.Czy masturbacja,podniecenie moze powodowac ból jader?Bo czasami mnie jadra bola? 4.Spac mam w majtkach czy bez majtek?Jaki mam brac prysznic ciepły,chłodny,czy zimny? 5.Pani doktor powiedziała mi ze teraz mam sie nie przesilać a gdy będę miała 18,19 lat to bede juz mógł pracowac bardziej fizycznie? Z gory dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.A jeśli raz w tygodniu nosze około 7-15kg wiader drewna i robię takich około 20 rund(powtórzeń) to moze cos sie stac? - nie 2.Czy można jakos samemu sprawdzic czy zylaki nawróciły czytałem w internecie że chwycić powrózek i kaszlnąć i sie sie skurcza to znaczy czy wracaja? - samemu tego raczej nie da się sprawdzić 3.Czy masturbacja,podniecenie moze powodowac ból jader?Bo czasami mnie jadra bola? - tak, czasami tak 4.Spac mam w majtkach czy bez majtek? - w majtkach Jaki mam brac prysznic ciepły,chłodny,czy zimny? - chłodny 5.Pani doktor powiedziała mi ze teraz mam sie nie przesilać a gdy będę miała 18,19 lat to bede juz mógł pracowac bardziej fizycznie? - tak też robić ja zaleca Pani doktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×