Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krwawiąca rana w okolicy wędzidełka na penisie


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj podczas stosunku oralnego, moja partnerka troszkę za mocno mnie ugryzła... Powstało małe rozcięcie w okolicy wędzidełka (bardzo blisko). Po zdarzeniu oczywiście leciała krew, dziś już krew prawie nie leci. Skórę z napletka ściągnę lecz jest to trochę bolesne ze względu na ranę. Miejsce te stało się sine. Moje pytanie jest następujące, czy rana sama się zagoi? I czy nie będzie przez to żadnych komplikacji? Dodam, że penis jest zakrzywiony w dół. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź. Powiem szczerze, że troszkę mnie Pan uspokoił :) Przy okazji spytam o coś jeszcze. Czy winą wędzidełka jest skrzywienie w dół? I czy skrzywienie te jest dużym problemem? Wydaje mi się, że nie jest za krótkie. Skórę z napletka normalnie mogę ściągnąć, jak dotychczas nie zauważyłem żeby w jakiś sposób mi to dokuczało czy stwarzało problem. Rzecz w tym że odczuwam przez do dyskomfort psychiczny. Dodam też że współżycie z partnerką dopiero zacząłem, i nie jestem w stanie powiedzieć czy będzie mi to przeszkadzać czy nie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy prawdopodobnie krótkie wędzidełko będzie problemem okaże się dopiero podczas współżycia, nie ma kryteriów do oceny. Objawem będzie w takim przypadku ból w okolicy wędzidełka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś podczas stosunku, a dokładniej przy wchodzeniu do pochwy odczuwałem ból w okolicy wędzidełka, następnie pojawiła tam się mała rana która krwawiła. Co może być tego przyczyną, i co można zrobić żeby taka sytuacja nie miała już więcej miejsca?. Dodam, że uraz o którym pisałem wcześniej był już wyleczony. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×