Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból nad jądrem i uczucie ciągnięcia w pachwinie promieniujące do uda


Gość Piotrek 24 lata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrek 24 lata

Chciałem zapytać czy żylaki powrózka mogą objawiać się bólem nad jądrem, właśnie bólem powrózka, takim dyskomfortem uczuciem ciągnięcia w pachwinie promieniujące aż na udo? Dodam, że jądro mnie nie boli, tylko jak napne mięsień KEGLA to za chwile boli mnie ten powrózek tak jakby był tam jakiś mięsień uszkodzony czy coś. Czy to objawy żylaków powrózka (mam 2 stopień) czy zapalenia powrózka, które mimo leków nie chce przejść ?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

Ja miałem operacje przepukliny pachwinowej prawostronnej ok 2 lata temu. Widze że nad prawym jądrem mam tez żylaka wielkości około 0,5-0,8 mm. 2 dni temu strasznie bolały mnie plecy w okolicy lędźwiowej po prawej stronie, Wczoraj ból pleców zmalał ale pojawiły się jakby nerwobóle (coś w rodzaju silnego ukłucia) w podbrzuszu i to samo w udzie.... Dzisiaj boli mnie żylak , mam nerwobóle w udzie i cczuję jakby ciągniecie w pachwinie.Podczas dotyku żylaka ból się wzmaga ,samo jądro podczas dotyku nie boli... Czy te wszystkie objawy mogą pochodzić od żylaków? Bóle w udzie są dość silne od wczoraj wieczora. Zakupiłem w aptece Diosmine czy pomoże? i jakie leki jeszcze można przyjmować na zylaki powrózka (prócz przeciwbólowych typu pyralgina)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×