Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rozpuszczanie szwów po plastyce tylnych mięśni krocza


Gość AGATA21

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie sa zakladane szwy (plastyka tylnia miesni krocza mialam to spowodu wypadania odbytnicy)?? 1. czy gdy te szwy sie rozpuszcza wenetrzne umiejscowione ze wzgledu na ten zabieg plastyki tylniej miesni krocza ,sprawią ,że moje posladki sie obnizą trochę i rozsuną miesnie na boki. bo ta prosta sztywna sylwetka powoduje ze cierpi na tym moj kregoslup ,lopatki, plecy sztywne(ograniczony zakres ruchu)(bo chirurg ktory mnie operowal zrobil cos wbrew mojej naturze scisl mi jakby biodra i posladki a ja z natury mam to inaczej) zaraz gdzies strzela latwo o naderwania,dziwne reakcje od organizmu jakbym miala wiotkie stawy i miesnie wszedzie w calym ciele,przeskoki w miesniach plecow, w glowie,tetno serca od 100-130.bardzo zle sie czuje po tej operacji. juz potej operacji czulam ze mam cala szyje plecy i kregoslup od szyjnego do piersiowego sztywny. teraz mam problem nie umie spac na boku(musze spac jak kloda)bo podczas proby polozenia sie na boku wybija mi jakby kregi( bo plecy sa sztywne.a prady przeciwbolowe i cwiczenia w poradni nie pomogly. 2.czy jak rozpuszcza sie szwy to nie bede juz ściśnięta(miednica, plecy,szyja)chodzi mi o to czy bede mogla sie juz pochylac ze moje plecy nie beda juz sztywne(od szyjnego odcinka w dol) 3.czy po rozpuszczeniu sie szwow odzyskam pelną zywotność i moje dawne plecy ? prosze o szybka odpowiedz panie stapler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cheap jordans online

Hi there, I just wanted to tell you, you*re dead wrong. Your point Rozpuszczanie szwów po plastyce tylnych mięśni krocza - Forum eChirurgia.pl doesn*t make any sense. cheap jordans online http://www.cccmx.com/.smileys/jo.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×