Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłujący ból piersi w okolicy brodawki po usunięciu brodawczaka


Gość lilith3@

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lilith3@

Zwracam się z problemem bolącej piersi. Pół roku temu przeszłam zabieg usunięcia brodawczaka (umiejscowiony zabrodawkowo). Pierś trochę pobolewała tuż przy brodawce- ból kłujący, który kojarzę z przebytym zabiegiem. Po około 3 miesiącach od zabiegu pierś zaczęła pobolewać oraz mocniej. Na początku był to ból nasilający się po owulacji ale dotyczył tylko tej jednej piersi. Byłam na usg, lekko poszerzone przewody mlekowe, reszta ok. Ból coraz bardziej narastał. Od trzech miesięcy przyjmuję mastodynon, nie piję kawy i innych napojów akofeinowych, nie palę, zmieniłam dietę wykluczając tłuszcze zwierzęce a pierś boli coraz bardziej. Zrobiłam badania hormonalne - wszystko ok. Z bolącej piersi przy nacisku wydobywa się mała kropelka żółtego płynu, lekarz onkolog uznał ze to efekt pooperacyjny. Nie wiem już co dalej robić Dzisiaj znów byłam na usg - wszystko w porządku, a pierś boli dalej. Przy brodawce ból jest ostry klujący, piekący, a po stronie zewnętrznej piersi (bocznej i górnej w stronę pachy) rwący i rozpierający. Proszę o pomoc czy mogę zrobić jeszcze jakieś badania? Nie wiem jak sobie pomóc. Tym bardziej niepokoi mnie fakt, że jeśli to wina mastopatii to spodziewałam się, że dotyczy ona obydwu piersi a nie tylko jednej. Lekarz prowadzący bagatelizuje problem a dla mnie to źródło nie tylko dyksmofortu ale i wielkiego stresu i strachu ( o problemie we współżyciu nie wspominam). Chciałabym jeszcze dodać że siostra ojca w wieku 38 lat zachorowała na raka zapalnego piersi, a moja babcia od strony matki właśnie przeszła masektomię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×