Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Spuchnięte najądrza i ból nasieniowodów


Gość ADAM

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry Mam 24 lataa prblem pojawia sie po jakis uniesieniach seksualnych a dokladnie gdy jestem bardzo podniecony i mam erekcje i zdziewczyna NIE dojdziemy do konca to zn do wytrysku (po prpostu wstepne pieszczoty) po jakies chwili pojawia sie spuchniete najadrze lewego jadra caly ten przewod o raz w dolej czesci brzucha bol jest na tyle silny ze odczowam go przy chodzeniu i dopieru po kilku godzinach ustaje gdy nie dochodzi do zadnej erekcji wogole nie odczowam tego bolu prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne. Musisz doprowadzić się do wytrysku i nie będzie problemu. Wskutek pobudzenia seksualnego nasienie dostaje się do najądrzy i nie jest z nich odprowadzane. Jeśli nie dojdzie do wytrysku trzeba odczekać kilka godzin, aby sperma wchłonęła się samoistnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm troche sie martwie bo jestem po cyklcu z wiazanym ze sterydami i balem sei ze moze jakies komplikacje w wyniku tego sie pojawily a bol jest bardzo silny i rowniez wyczowlany kolo penisa i troche wyzej w podbrzuszu ale uzalezniony od mojego podniecenia tzn mala erekcja krotki bol duza erekcja duzy bol z gory brdzo dziekuje za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziendobry mam to samo co stapler, a mianowicie kilka lat temu w skutek bojki dostalem w lewe jadro ze bolalo z tydzien i mialem wrazenie jakby sie rozlalo zrobilo sie wielkie potem bralem sterydy a wczoraj poszedlem do ubikacji zauwazylem to lewe jadro jest takie spuchniete tak jakby moszna sie powiekszyla i czulem bol taki lekki pulsujacy w podbrzuszu z lewej strony brzucha mnie troche tak klulo czulem dosc mocno klucie w lewym nasieniowodzie i to powiekszone lewe jadro a w szczegolnosci moszna takjakby u gory ewego jadra co najgorsze poszedlem do pokoju usiadlem na lozku i zaczelem sie strasznie slabo czuc otworzylem okno i stracilem przytomnosc nie wiem czy to ma jakis zwiazek czy to cos zlego ?????????????????????? prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie masz to samo. jadra nie zrastaja sie jak tkanka laczna tu potrzeba pomocy chirurgicznej lub utrata jadra jest praktycznie pewna. oczywiscie wszystko zalezy od samych obrazen z tego co ty tu opisujesz doszlo do pekniecia jadra lub jego rozerwania. w obydwu przypadkach masz przejebannne. po drugie. zemdlałes bo mozg tak zadzialał na to co widziałeś, ujmujac sam sobie to wkreciles, po trzecie słabo masz w chu... pozdrawiam dr. Haus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, nie słuchaj tego podjudzacza bo on coś bredzi żeby tylko Cię wpędzić w depresje. Najlepiej udaj się do lekarza pierwszego kontaktu i opowiedz mu o zaistniałym problemie, poproś o skierowanie do Urologa i on rozwiąże Twój problem. Pozdrawiam i życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem minowicie spuchnięte nasieniowody lewego jadra ktos wie czym to moze byc spowodowane nie boli tylko towarzyszmy mu dziwne uczucie powiedzmy opuchlizna do porownania miedzy jednym a drugim nasieniowodem powiedzmy powiekszone 3do1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,mam lekkie bóle prawego najedrza jest spuchnięte wydaje mi się ze to jest od dziwigania bo pare tygodni wcześniej jak coś podnosiłem albo siedziałem to miałem duże bóle a teraz są małe bóle tylko mam spuchnięte najedrze prawe az takie niebieskie to jest.Prosiłbym o jakąś rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×